SMS ile Anında Kredi Veren Bankalar


0

SMS ile Kredi, Telefondan SMS Kredi Başvurusu Kabul Eden Bankalar ve SMS anında kredi veren bankalar listesi, sms kredisi veren bankalar, sms ile hızlı kredi kullanabileceğiniz bankaları yazımızda sizler için derledik. Bankacılık sektörünün gelişmesi ile beraber hemen hemen tüm bankalar dijitalleşmeye başlamıştır. Gerek internet bankacılığı, gerek telefon, gerekse de mobil bankacılık üzerinden bir çok hizmet vermekteler. Bunların başında da mobil bankacılık geliyor. Mobil kullanım oranının git gide artmasıyla beraber tüm bankalar kredi ve kredi kartı başvurularını dijital ortamlar üzerinden toplamaya başladılar. Bu yazımızda ise sms ile anında kredi veren bankalar hakkında bilgiler vereceğiz. Telefondan SMS Kredi Başvurusu nasıl yapılır, SMS ile anında kredi veren bankalar hangileridir?

SMS ile Anında Kredi Veren Bankalar Hangileridir?

Öncelikle belirtmekte fayda var ki, hemen hemen tüm bankalar sms ve mobil yöntemler ile kredi ve kredi kartı başvurusu kabul edebiliyor. Ancak tüm bankaların bu başvuruları kabul etmesi demek, kredinizin hemen onaylanacağı anlamını taşımıyor. Bazı bankalar kredi başvurularını sms yoluyla aldığı zaman yalnızca ön onay olarak değerlendirebiliyor ve kredi başvurusunun devamı için sizleri şubelere davet edebiliyor. Durum böyle olunca da bankalar sizlerden ek bilgi ve belgeler talep edebiliyor. Örneğin aylık gelirinizin yeterli gelmediği durumlarda bankalar ek teminatlar talep edebiliyor. Bu gibi durumların önüne geçebilmek için bu yazımızda yer vereceğimiz püf noktaları uygulayabilirsiniz. Peki sms ile anında kredi alabilmek için neler yapmalıyız? SMS ile kredi başvurusu yaptığımızda kredimiz anında onaylanır mı?

 

 

Kredi başvurularının değerlendirmeye alınabilmesi için bankalarla bir çalışma geçmişinizin olması gerekiyor. Daha öncesinde bankalar ile çalışmanız olmadıysa ilk başvuruda reddedilme ihtimaliniz oldukça yüksektir. Çünkü bankalar kredi ve kredi kartı başvurularınızıdeğerlendirmeye alabilmek için öncelikle sizlerin geçmiş işlemlerinizi yani KKB’nizi kontrol ederler. Daha öncesinde böyle bir işleminize rastlamaz ise reddetme ihtimalleri oldukça yüksektir. Peki siciliniz bozuk da olsa, SMS ile anında kredi veren bankalar var mıdır? Bu bankalar hangileridir? Yazımızın devamında ise bu bilgilere yer vereceğiz.

SMS ile Anında Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

SMS ile kredi kullanmak istiyorsanız öncelikle tercih etmeniz gereken banka, daha öncesinde çalışmış olduğunuz banka olmalıdır. Daha önce bir çalışma geçmişinizin olduğu bankalar kredi değerlendirmelerinizi daha hızlı yapar ve anında onay alabilirsiniz. Bu seçimi yaptıktan sonra ihtiyacınız olan kredi tutarını belirlemeniz gerekiyor. İhtiyacınız olan kredi tutarını iyi analizetmeniz gerekiyor ve ödemelerinizin aksamaya girmemesi için ihtiyacınızdan daha fazla kredi tutarı da tercih etmemeniz gerekiyor. Bu aşamadan sonra da SMS göndermek kalıyor. SMS ile anında kredi veren bankaları tercih ederseniz işleminizin daha hızlı sonuçlanacağını hatırlatmakta fayda var.

Sıra geldi SMS göndermeye. Her bankanın SMS ile kredi verme sistemi farklılık gösterebiliyor. Çoğu banka kredi tutarı, tc kimlik bilgileri ile kredi başvurunuzu değerlendirmeye alabiliyor. Örnek vermek gerekirse, Kredi Tutarı boşluk TC kimlik numaranızı yazıp belirlenen SMS servisi numarasına mesaj göndermektir. (10000 11111111111) gibi. Hızlı sms kredisi veren bankaların numaralarını ise alt bölümde sizlerle paylaşacağız. Bu bilgilerden faydalanarak anında sms ile kredi başvurusu yapabilirsiniz.

SMS ile Kredi Veren Bankalar Nasıl Mesaj Gönderilir?

Mesaj gönderimi yaparak sms ile anında kredi kullanabileceğiniz bir çok bankanın mevcut olduğunu söylemiştik. Şimdi de altta listeleyeceğimiz bankalardan size en uygun olanını seçerek sms gönderebilirsiniz. Vermiş olduğumuz bankalar arasından öncelikle sizin çalışmış olduğunuz bankayı seçmenizi tavsiye ediyoruz.

 

  • Garanti Bankası – 3390
  • Denizbank – 3280
  • QNB Finansbank – 5030
  • YapıKredi – 4411
  • Akbank – 4425
  • OdeaBank – 8444

Yukarıda vermiş olduğumuz numaraları kullanarak anında sms kredisi başvrusu yapabilirsiniz. Ancak çok dikkat etmeniz gereken hususlardan birisi de çok fazla kredi başvurusu yapmanın kredi notunuzu ve sicilinizi olumsuz yönde etkileyeceğidir. Örneğin bir bankaya başvuru yapıp red yemiş olabilirsiniz. Elbette başka bankaları deneyebilirsiniz ancak dijital başvurular ile devam ederseniz bu başvurular da muhtemelen reddedilecektir ve kredi notunuz düşüş gösterecektir. Bu sebeple red gelmesi durumunda diğer başvurularınızı banka ile direkt görüşmeler sağlayarak yapabilirsiniz. Yazımızı sonuna kadar okuduğunuz için teşekkür ederiz, aklınıza takılan tüm soruları alt bölümde yer alan yorum bölümünden bizlere iletebilirsiniz.

Kaynak: https://www.finans20.com/sms-ile-aninda-kredi-veren-bankalar/


Like it? Share with your friends!

0
admin

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir