Senetle Motor Satan Mağazalar


0

Senetle motor, senetle motor satan bayiler, senet ile motorsiklet satan mağazalar var mıdır? Hangi mağazalar senet karşılığında motor verir, galeriler senetle elden taksitle motor satar mı hakkında bilgileri yazımızın devamında paylaşıyor olacağız. Günümüz fiyat ve vergi politikaları karşısında, motor sahibi olabilmek için peşin ödeme yapmak hayli zor görünüyor. Bu sebeple bireyler genellikle bu tarz alışverişlerde kredi kullanmayı, ödemelerini taksitler ile yapmayı tercih ediyor. Ancak herkesin kredi sicili iyi olmadığından, bankalarla problem yaşamış olan kişiler genellikle senetle kredi seçeneklerini değerlendirmek istiyor. Aynı zamanda senet doldurarak elden taksitle kredi kullanabileceğiniz gibi, senetle motor sahibi de olabilirsiniz. Peki senet karşılığında motor nasıl alınır? Elden taksitle motor nasıl alınır?

Senetle Motor Almak Mümkün Müdür?

Bilinenlerin aksine, senetle motor alma imkanınız bulunuyor. Genellikle bulunduğunuz illerde yerel firmalar, senet karşılığında motor satışı yapabiliyor. Hiçbir bilgi ve belge istemeden, oturduğunuz adresi ve gelir durumunuzu beyan etmeniz durumunda senet karşılığında motor sahibi olabilirsiniz. Ancak bu sistemin de bilmeniz gereken belirli püf noktaları bulunuyor. Peki bu püf noktalar nelerdir? Senetle motor sahibi olabilmek için neler gerekiyor?

 

 

Senetle motosiklet sahibi olabilmek için çeşitli imkanların olduğunu söylemiştik. Yapmanız gereken ise sadece doğru mağazayı tercih etmek olacaktır. Aşağıda listeleyediğimiz mağazalar ile görüşme sağlayarak en uygun fiyatı veren kişiler ile iletişime geçebilirsiniz. Yazımızın hemen altında bulunan yorum bölümüne istediğiniz motorun modelini yazarak da mağaza yetkililerinin sizlerle iletişim kurmasını sağlayabilirsiniz.

Senetle Motor Satan Mağazalar Listesi

İnternet üzerinde çeşitli ilan sitelerinin olduğunu biliyorsunuzdur. Bunların başında da sahibinden.com gelir ve bu ilan sitesi üzerinden senet ile motor satan bir çok mağazaya ulaşabilirsiniz. Bu seçeneğe yazımızın devamında yer vereceğiz ancak bunun öncesinde en bilinen mağazaları listelemek istiyoruz. Senet karşılığında motor alabileceğiniz mağazalar:

EVKUR

Evkur mağazaları da, herkesin bildiği gibi senetle alışveriş yaptıran mağazaların başında gelmektedir. Evkur da aynı şekilde senet ile motor satan mağazalar arasında gösterilebilir ancak evkurun her mağazasında motor bulunmamaktadır. Bu sebeple evkur’un motor satan mağazalarını öğrenmeli ve bu şekilde alışverişe gidilmelidir. Evkur’un hemen hemen her şehirde mağazası bulunduğu için adres bilgisi vermiyor, Google arama motorundan adres sorgulaması yapmanızı rica ediyoruz.

Senet Sepet

Senet Sepet mağazaları da, yeni kurulan alışveriş mağazalarıdır. Senet Sepet mağazalarında bir çok ürünü senet karşılığında alabiliyorsunuz. Normal motosikletin haricinde bu mağazalardan bisiklet ve elektrikli bisikletleri de senetle alabilirsiniz. Senet Sepet mağazaları yeni kurulmuş olmasına rağmen oldukça fazla tercih edilen mağazalardan birisidir.

YÖN AVM

YÖN AVM Mağazaları da senetle alışveriş yapabileceğiniz mağazaların başında yer alır. Türkiye’nin bir çok ilinde şubesi bulunmaktadır ve her türlü ürünü bulabileceğiniz mağazaların başında gelir. Tüm ürünleri elden taksitle alabilirsiniz. Ancak son zamanlarda yön avm bazı mağazalarından motor satışını durdurduğu için bu mağazanın da iletişim numarası ile görüşme sağlayabilirsiniz. İletişim: 444 58 34

Mutlu Evim

Mutlu Evim mağazalarını tercih ederek senetle motor sahibi olabilirsiniz. Mutlu Evim mağazaları şuan için yalnızca İstanbul içinde hizmet vermektedir ancak internet siteleri üzerinden tüm bilgilerine ulaşabilir ve senetle diğer ürünlerden satın almak isterseniz inceleyebilirsiniz. Senet karşılığında motor sattıklarını da söyleyebiliriz.

Senet karşılığında motor satan mağazalar bunlardır. Elbette bunların dışında yerel olarak hizmet veren bir çok mağaza vardır. Örneğin MutluEvim İstanbul içinde, Gencerler mağazarı Antalya içinde hizmet veren yerel mağazalara örnek olarak gösterilebilir. Şimdi sırada ilan siteleri ile motor satan yerleri listeleyeceğiz.

İnternet Üzerinden Senetle Motor Satan Bayiler (GÜNCEL LİSTE)

 

Yazımızın ilk bölümlerinde belirttiğimiz gibi, internet üzerindeki ilan sitelerinden de senet karşılığında motor alabilirsiniz. Eğer yukarıdaki mağazalar çözüm olmadıysa, bu ilan sitelerininçözüm olacağını söylemek çok kolay olacaktır. İnternet üzerinde ilan verenler genellikle motorların ana bayilikleri olduğu için, en uygun fiyatı verecek kişiler olacaktır. Aşağıda listeleyeceğimiz bayiler ile iletişim kurarak hayalinizdeki motorun sahibi olabilirsiniz.

Moto Finans

Moto Finans firması, İstanbul içinde hizmet veren firmalardan birisidir. Ancak ilan sitesi üzerinden satış yaptıkları için direkt olarak iletişim kurabilir ve tüm detayları öğrenebilirsiniz. Çeşitli taksit imkanları ile senet karşılığında motor satan mağazalar arasında yer alan moto finansın güncel olarak satışta 22 farklı motor modeli bulunmaktadır. motofinans.sahibinden.com adresi üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz.

Çınar Motor

Çınar Motor da aynı şekilde diğer mağaza gibi internet üzerinden hizmet veren bir mağazadır ve senetle alışveriş seçeneği bulunmaktadır. Aynı şekilde çeşitli ve güzel taksit imkanları ile müşterilerine hizmet veren Çınar Motor’un şuan aktif olarak 31 model motor ilanı bulunmaktadır. cinarmotorsiklet.sahibinden.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Point Motor

Point motor, diğer sitelerin aksine kendi internet sitesinden hizmet veren bir bayidir. İnternet sitelerine giriş yaparak çeşitli motorlar hakkında bilgi alabilir ve güzel taksit imkanları ile istediğiniz motora sahip olabilirsiniz. pointmotor.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Acar Motors

Acar Motors da aynı şekilde Point mağazası gibi kendi internet sitesi üzerinden hizmet vermekte olan bir motosiklet bayisidir. Acar motors aracılığı ile de internet üzerinden sorgulama yapabilir, senet karşılığında motor sahibi olabilirsiniz. Senetle motor satan mağazalarda olduğu gibi acar motors da güzel taksit imkanları sunmaktadır. acarmotors.net adresinden siteye ulaşabilirsiniz.

 

Listelemiş olduğumuz bayiler, internet üzerinden hizmet veren bayilerdir ancak elbette ki bu mağazaların da şubeleri bulunmaktadır. İnternet siteleri üzerinden direkt iletişime geçebilir ve mağaza adreslerini öğrenebilirsiniz.

Senetle Motor Almak Güvenilir Midir?

Senetle alışveriş konusunda belirli noktalara dikkat etmeniz durumunda herhangi bir problem yaşamayacağınızı belirtmek isteriz. Her alışverişte olduğu gibi, senet ile alışveriş yaparken de bilinçli olmalı ve dolandırıcılık taktiklerinden kendinizi korumalısınız. Keza bu tarz işlemler yaptığını iddia ederek çeşitli kişileri kandırmayı hedefleyen bir sürü kişi bulunmaktadır. Bu sebeple yapmanız gerekenleri altta listeledik;

  • Kesinlikle boş senet imzalamayın! Boş senetler ilerde sizin haberiniz olmadan farklı tutarlar yazılarak kullanılabilir ve ödemeniz gereken tutarın çok üzerinde bir tutar ödemek zorunda bırakılabilirsiniz.
  • Senet düzenlenirken karşılıklı şeffaf olun! Senetler iki taraflı düzenleneceği için, senet düzenlemesi esnasında aklınıza takılan tüm soruları sorun. Hata olduğunu düşündüğünüz noktalarda uyarılarda bulunun, yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgilerin düzeltilmesinde ısrarcı olun.
  • Rakamlara dikkat edin! Senet üzerinde belirtilen motor bedelinin önü ve arkasının kapatılmasını ve daha sonra değiştirilmemesi için gerekli önemleri alın.
  • Senetleri muhafaza edin! Senetlerin bir örneğini mutlaka kendinizde bulunun. Ödediğiniz senetleri ödedikçe elden teslim alın, senetleri bırakmayın.
  • Senetleri kontrol edin! Senetlerin size ait olup olmadığını teslim alırken kontrol edin. Farklı senetler vererek sizin senedinizi ellerinde tutabilirler.

Yukarıda bahsettiğimiz konulara dikkat ederseniz, hiç problem yaşamadan senetle alışveriş yapabilirsiniz. Senetle motor satan bayiler hakkında vereceğimiz bilgiler bu kadardı, aklınıza takılan tüm soruları alttaki yorum bölümünden bizlere iletebilirsiniz.

Kaynak: https://www.finans20.com/senetle-motor-satan-magazalar-elden-taksit/


Like it? Share with your friends!

0
admin

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir