Senetle Kredi Veren Faktoring Şirketleri


0

Senetle Kredi Veren Faktoring Şirketleri hakkında bilgiler, senet karşılığında borç para veren faktoring şirketleri ve senetle kredi veren resmi yasal faktoring şirketleri hakkında bilgiler. Senetle kredi veren en iyi faktoring şirketleri 2018 güncel liste, BDDK onaylı senetle kredi veren firmalar hakkında bilgileri ve tam listeyi yazımızın devamında bulabilirsiniz. Bankalar ile arası bozuk olan, bazı ödeme düzensizlikleri sebebiyle banka sicilinde olumsuzluk yaşayan bireyler acil nakit ihtiyaçlarında faktoring şirketlerini tercih edebilirler. Faktoring şirketleri de yine aynı şekilde bankalar da olduğu gibi BDDK tarafından denetleme altındadır. Durum böyle olunca da banka sicili bozuk olanların en çok tercih ettiği kredi kuruluşu faktoring şirketleri oluyor. Peki senetle kredi veren faktoring şirketleri hangileridir, en iyi faktoring şirketleri 2018 güncel liste yazımızın devamında yer alıyor.

Faktoring Şirketleri Senetle Kredi Veriyor Mu?

Öncelikle belirtmekte fayda var, tüm faktoring şirketleri senetle kredi vermiyor. Hatta ve hatta senet karşılığında elden taksitle kredi veren faktoring firmaları bulmak o kadar da kolay değil. Zira ödeme potansiyeli bozuk olan kişiler bu tarz girişimlerde bulunduğu için faktoring şirketlerininsizleri tanıyor olması gerekiyor. Aşağıda listeleyeceğimiz faktoring firmaları ile birebir görüşmeler sağlayarak kredi alıp alamayacağınızı görüşmeniz gerekiyor.

 

Genel olarak bakıldığında faktoring şirketlerinden senetle elden taksitle kredialamayabilirsiniz. Ancak yine de bu yazımızda yer alan en iyi faktoring şirketlerini sizler için listeleyerek firmalarla birebir görüşmeniz için sizlere imkan tanıyacağız. Hemen hemen her faktoring firmasının da çalışma sistemi farklıdır. Bu sebeple başvuru yaparken kimlik, vergi levhası ve imza sirkülerini yanınızda bulundurmanızda fayda var. Senetle Kredi Veren Faktoring Şirketleri hakkında BDDK onaylı listeyi yazımızın devamında paylaşacağız.

Senetle Kredi Veren Faktoring Şirketleri

Faktoring şirketleri aynı bankalar gibi BDDK tarafından denetlenmektedir. BDDK’nın kendi resmi sitesi üzerinden de tüm faktoring şirketlerini görebilirsiniz. Ancak tüm faktoring şirketleri senetle kredi imkanı sunmuyor olabilir. Yazımızın başında da belirttiğimiz gibi senetle kredi alabilmek için öncelikle faktoring şirketi ile iletişime geçmelisiniz. Peki Faktoring Şirketlerinden Kredi Kullanmak mantıklı mıdır? Nasıl kredi kullanabiliriz?

 

Öncelikle faktoring firmalarının sizi tanıması için şirket olmalısınız. Faktoring şirketleri 3 şekilde finansman hizmeti sunarlar. Bunlar; Alacak Yönetimi, Tahsilat Yönetimi, Nakit Yönetimi.Buradan da anlayacağınız üzere Faktoring şirketleri daha çok tahsilat yönetimi amacı ile şirketler tarafından tercih edilmektedir. Şirketler senetli borçlarının tahsilatı için faktoring şirketlerine başvurarak nakit ihtiyaçlarını bu şekilde karşılayabilirler. Senetle kredi kullanmak için ise bizi ilgilendiren yöntem Nakit Yönetimi’dir. Bazı faktoring şirketleri Nakit Yönetimi adı altında senet karşılığında finansman hizmeti verebiliyor. Şimdi ise Senetle Kredi Veren Faktoring Şirketleri ni listeleyelim.

Senetle Kredi Veren Faktoring Şirketleri 2019 Güncel Liste

BDDK Tarafından Onaylanmış %100 resmi ve devlet denetimi altında olan faktoring şirketlerinin isimleri aşağıda listelenmiştir. Aynı zamanda altta bulunan BDDK bağlantısına tıklayarak Türkiye’de hizmet veren tüm Faktoring Şirketlerine ulaşabilirsiniz.

 

  • ABC Faktoring,
  • Arena Faktoring,
  • TEB Faktoring,
  • Fiba Faktoring,
  • Halk Faktoring,
  • Garanti Faktoring,
  • TAM Faktoring,
  • MNG Faktoring.

gibi şirketler Türkiye’de hizmet veren faktoring şirketleridir. Faktoring şirketlerinin tamamına BDDK onaylı şirketler bağlantısından ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda Banka Dışında Senetle Borç Para Veren Firmalar isimli yazımızı okuyarak da acil nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

 

UYARI: Sitemizde paylaştığımız veriler tamamen bilgilendirme amaçlı olup, tavsiye niteliği taşımaz. Vermiş olduğumuz bilgiler resmi sitelerden derlenmekte olup, firmalar veya kişiler ile yaşadığınız sorunlarda site yönetimi sorumlu tutulamaz.

Kaynak: https://www.finans20.com/senetle-kredi-veren-faktoring-sirketleri/


Like it? Share with your friends!

0
admin

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir