Senetle Elden Taksitle Motorsiklet Satan Yerler


0

 

Senetle motor, senetle motor satan yerler, senetle motor veren mağazalar, senet karşılığında motorsiklet satan yerler, senetle elden taksitle motorsiklet satan yerler hakkında bilgiler yazımızın devamında yer alıyor. Bir motorsiklet sever yada işiniz için motorsiklet ihtiyacı duyan bir patronsunuz ve nakit sıkıntısı yaşıyorsanız üzülmenize gerek yok. Günümüzde çoğu ürün, bir çok mağaza tarafından senet karşılığında elden taksitle satılabiliyor. Elden taksitle motorsiklet satan yerler hakkında tüm bilgileri bu yazımızda sizlerle paylaşıyor olacağız. Bu aşamalarda dikkat etmemiz gereken noktalar motoru satın alacağımız mağazalardır. Çünkü aynı marka ve aynı model motoru bir çok farklı firma çok uçuk fiyatlarla satmakta. Bu sebeple de malesef kişiler bir motorsiklete ederinden çok daha fazla ödeyebilmekte. Bunun için senetle elden taksitle motorsiklet satan yerler hakkında en uygun fiyatı veren mağazaları sizler için listeleyeceğiz.

Senetle Elden Taksitle Motorsiklet Satan Yerler ve Tüm Mağazalar

Günümüzde senet karşılığında elden taksitle çok uygun faiz oranlarıyla 48 aya kadar taksit seçenekleri ile motorsiklet sahibi olabilirsiniz. Bir çok kullanıcı senet karşılığında motor alınmayacağını düşünüyor olsa da, bu oldukça mümkün bir durumdur. Senet karşılığında belirli vade oranlarında motor satın almak gayet kolaydır, yazımızı okumanız yeterlidir. Peki nasıl? Bu mağazalar nerelerdedir? Hepsini yazımızda aktaracağız.

 

Türkiye’de bir çok motorsiklet markası ve bu markaları satan bayiler bulunmaktadır. Öncelikle yapmanız gereken tek şey hangi marka motor satın alacağınıza karar vermektir. Türkiye’de hizmet veren bazı motor markalarını listelemek gerekirse bunların başında Honda, Bisan, Kanuni, Yamaha, Mondial gibi markalar gelebilir. Hangi marka motor satın alacağınıza karar verdikten sonra bu motorları nereden alacağınızı güzel ve temiz bir şekilde araştırmanız gerekecek. Peki senetle elden taksitle motorsiklet satan yerler i nasıl bulabilirim? Bu yerler güvenilir midir?

Senetle Elden Taksitle Motor Satan Mağazalar

Bu aşamada ilk tercihiniz yukarıda belirtmiş olduğumuz motor markalarının ana bayileriolmalıdır. Türkiye’nin bir çok ilinde bu marka motorların ana bir bayisi ve yetkili servisi bulunur. Kısa bir Google araması ile bu ana bayilerin adresine ulaşabilirsiniz. Bu listeleri buraya eklemememizin sebebi ise bunun çok uzun bir liste olmasıdır. Güvenilir bir alışveriş yapmakistiyorsanız önce bu markaların kendi mağazalarını ziyaret etmelisiniz. Daha sonra da bulunduğunuz ilde bulunan yerel mağazaları araştırabilirsiniz. Bu mağazalar sayesinde de belirlenen kampanyalarda daha uygun fiyatlarla senetle motorsiklet satın alabilirsiniz.

Senetle Motorsiklet Satan Firmalar Hangileridir?

 • Honda
 • Yamaha
 • Kanuni
 • Bisan
 • YBR
 • Mondial

Senetle motorsiklet satın alamıyorsanız diğer bir seçenek olarak taşıt kredileri ve senetle borç para veren yerler hakkında detaylı bilgiye sahip olabileceğiniz başlıklarımızı ziyaret edebilirsiniz. Senetle borç para veya kredi alarak yine ödemeyi farklı firmalara yapabilir, alacağınız krediler ile de motor sahibi olabilirsiniz. Motor satın alabilmek için illa bankalar ile uğraşmanıza gerek olmadığını söylemekte fayda var. Kesinlikle çeşitli yöntemler ile motor sahibi olabileceğinizi bilmekte fayda var.

Senetle Motor Alabileceğim Yerler Nerededir?

Senet karşılığında motor satın alabilmek için ufak detayları yazımızın üst bölümünde aktardık. Ancak sitemize gelen yorumlar doğrultusunda da makalemizi güncelleyerek, direkt adres bilgisi paylaşarak motor alabileceğiniz yerler hakkında bilgileri yazımıza eklemek istedik. Bu sayede altta yer alan firmaların iletişim bilgileri ile senet karşılığında motor alabilirsiniz. Senetle motor almak istiyorsanız bu firmalar ile iletişim halinde olabilirsiniz.

 1. Mutlu Evim
  Mutlu Evim firması sayesinde senet karşılığında motor sahibi olabilirsiniz.

  Mutlu Evim AVM ve Mağazacılık LTD. ŞTİ.
  Firma telefon bilgisi vermemiştir, sadece İstanbul içinde hizmet vermektedir.
 2. MotoFinans
  MotoFinans için iletişim bilgisi bulunmamaktadır, alttaki yorum bölümünü kullanarak firma yetkililerinin ulaşmasını sağlayabilirsiniz.
 3. AcarMotors
  Valide-i Atik Mahallesi Nuhkuyusu Caddesi No: 109/B
  Yalnızca İstanbul içinde hizmet vermektedir.

Yukarıda bilgilerini vermiş olduğumuz firmalar sayesinde senet karşılığında motor sahibi olabilirsiniz. Senetle motor almak için yapabileceğiniz çeşitli yöntemler olduğunu da yazı içeriğimizde belirtmiştik. Eğer bu makaledeki seçenekleri faydalı bulmadıysanız, senetle kredibölümlerimizi ziyaret ederek birbirinden uygun vade seçenekleri ile senet karşılığında motor alabilmek için kredi kullanabilirsiniz.

Senetle Motor Satan Yerler Güvenilir Midir?

Bu durum, bir çok şeye göre değişiklik gösterebilir. Genel olarak baktığımızda senet karşılığında motor satan yerler şahıs bayilikleridir. Örneğin Yamaha marka bir motoru senetle satın almak istiyorsunuz ve bir mağazayı ziyaret ettiniz, bu mağazanın Yamaha’nın resmi mağazası değil, bir şahsın almış olduğu Yamaha Bayisi olduğunu unutmamanız gerekiyor. Genellikle bu tarz firmalar kendileri senet karşılığında alışveriş yapılmasını mümkün kılmıyor. Bu sebeple alışveriş yapmadan önce mağazayı iyice araştırmalı, çeşitli seçenekler dahilinde diğer mağazalar ile karşılaştırma yapmalısınız. Eğer siz de senetle motor sahibi olmak istiyorsanız yukarıdaki mağazalar ve diğer seçenekleri göz önünde bulundurmalısınız

Kaynak: https://www.finans20.com/senetle-elden-taksitle-motorsiklet-satan-yerler/


Like it? Share with your friends!

0
admin

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir