Senetle Borç Para Veren Tefeciler 2018


0

 

Tefecilik, boş bir senet karşılığında para alabileceğiniz kişilerdir. Bu boş senet sizin ona belirlenen faiz üzerinden ödemenizi yapmamanız durumunda işleme koyulacağı anlamına gelir. Bu oranlar ise kişiden kişiye değişebilir ancak genel olarak bakıldığında tüm tefeciler boş senetlere imza attırır. Bu aşamalar zor ve dikkat etmeniz gereken aşamalardır. Karşı tarafa borcunuzu ödemediğiniz takdirde kişi bunu direk işleme koyabilir, hem de kendi istediği tutar üzerinden. Peki kimdir bu kişiler? Bu kişilere nasıl ulaşabiliriz? Senetle borç para veren tefecilerkimdir? gibi tüm detayları yazımızda bulabilir ve istanbul tefeci adresleri, antalya tefeci adresleri, izmir tefeci adresleri gibi bir çok bilgiye ulaşabilirsiniz.

Senetle Borç Para Veren Tefeciler Kimdir 2018

Aslına bakarsanız tefecilere ulaşmak o kadar da kolay olmayacaktır. Bu kişiler hakkında bilgiler genelde gizli olur ve ulaşılması da tahmin edilenden daha da zordur. Bunun yanı sıra özellikle belirtmek istediğimiz nokta, tefeci internet sitelerine asla güvenmemeniz! Geçersiz kazanç uğruna internet üzerinden sahte ziyaretçi çekebilmek için siteler oluşturmaktalar. Öncelikle bilmeniz gerekenlerden birisi de size kimsenin internet üzerinden karşılıksız bir şekilde para göndermeyeceğidir. Tanımadığınız bir kişi size sorgusuz sualsiz para göndermez.

 

Tüm bu sebeplerin yanı sıra tefecilerden para almak sizi ve ailenizi ciddi sıkıntılara sokabilir. Tefecilere ödeme yapmazsanız bu kişiler sizi ve ailenizi tehdit boyutuna varana kadar rahatsız edebilir. Bu sebeple tefecilerden para almanızı ve bu batağa bulaşmanızı asla ama asla tavsiye etmiyoruz. Bunun yerine yol yakınken krediler kategorimizi gezebilir ve düşük kredi notu olanlara kredi veren bankaları inceleyebilirsiniz.

 

Her ne sebeple olursa olsun bu kişi ve kişilerden borç para almak kesinlikle akıl karı bir iş olmayacaktır. Mutlaka bulunduğunuz il ve ilçede bu işi yapan kişiler olacaktır ve bunlara ulaşabileceksinizdir ancak bu kişiler ile yapacağınız para alışverişi o an yaşayacağınız sıkıntılardan daha farklı ve daha fazla problemlere yol açacaktır. Tefeci seçeneğine nereden bakarsanız bakın asla ve asla mantıklı olmayan bir seçenektir ve problem yaşamamanız imkansızdan daha ötededir. Senetle Borç Para Veren Tefeciler

Tüm bunların yerine yaşadığınız ilde bulunan valilikkaymakamlıksosyal yardımlaşma kuruluşları ve siyasi partilerin il binalarını ziyaret ederek sıkıntı ve problemlerinizi dile getirebilir, o an yaşadığınız maddi çıkmazın içinden kurtulabilirsiniz. Kesinlikle ama kesinlikle tefecilerden senetle borç para almak mantıklı olmayacaktır ve asla tavsiye etmiyoruz!

Bilgilendirme
YASAL UYARI: Tefecilik, Türkiye Cumhuriyeti Anayasasının 241. maddesi gereğince ekonomik bir suçtur. Doğrudan veya dolaylı yoldan, kredi kartı ile pos makinesinden çekim yaparak verilen her türlü ödünç para tefecilik yerine geçer ve TCK 241’e göre kesinleşmiş suçlardandır.

Senetle Borç Para Bulma Yöntemleri

Senet karşılığında borç para bulmanın çeşitli yöntemleri bulunmaktadır. Senetle Kredi isimli kategorimizi de ziyaret ederek altta listeleyeceğimiz senetle kredi veren yerler hakkında daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

 

  • Kuyumculardan Senetle Para Almak,
  • Faktoring Şirketleri,
  • Elden Taksitle Alışveriş Yapmak,
  • Yapılan Alışverişi Nakite Çevirmek,
  • Kredi Kartını Nakite Çevirme Yöntemleri

Kaynak: https://www.finans20.com/senetle-borc-para-veren-tefeciler-2018/


Like it? Share with your friends!

0
admin

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir