Senetle Altın Satan Kuyumcular


0

Senetle elden taksitle altın satan kuyumcular, altın satan kuyumcular ve senetle anında altın veren kuyumcular. Düğün yapmak isteyen veya yatırım aracı olarak altını seçen gençler altın fiyatlarının yükselmesi sebebi ile bu durumlarda oldukça zorlanmaktadır. Ancak Türkiye’deki bazı kuyumcular senet karşılığında bilezik, künye, cumhuriyet altını gibi ürünleri satabiliyor. Bu yazımızda da sizlere elden taksitle altın satan kuyumcular hakkında bilgiler vereceğiz. Bulunduğunuz illerde mutlaka senetle altın satan kuyumcular bulabilirsiniz ancak detaylı bir araştırma yapmanız da gerekebilir. Herkes tarafından bilinen bazı kuyumcuları ve adreslerini sizlerle paylaşacağız. Kredi kartsız elden taksitle altın bilezik satan kuyumculara aşağıdan ulaşabilirsiniz. Senetle Altın Satan Kuyumcular kimlerdir?

Senetle Altın Satan Kuyumcular 2018

Bulunduğunuz illerde kuyumcuları gezmek en basit yöntemlerdendir. Daha önce çalıştığınız, alışveriş yaptığınız kuyumcular varsa öncelikle bu kişilerle iletişime geçerek kredi kartsız elden taksitle altın satıp satmadıklarını öğrenebilirsiniz. Elbette ki kuyumculara giderken yanınızda ikametgah ve kimlik gibi belgelerinizi de götürmeyi unutmayınız. Bu belgeler kuyumcular tarafından güvence olması için istenebilir. İkametgah belgesini muhtarlıklar ve e-devlet üzerinden alabilirsiniz.

 

Senetle Altın Satan Kuyumcu Adresleri

İstanbulAnkaraİzmirAntalyaBursaDiyarbakırGaziantepKonyaMersinMuğla gibi illerde senetle altın satan kuyumcular bulunmaktadır. Öncelikle bu illerde oturan kişilerin daha önce çalışmış oldukları kuyumcular ile iletişime geçmeleri ve senetle altın alıp alamayacağını sormalarında fayda var. Bulunduğunuz ilde kapalı çarşı gibi kuyumcuların bulunduğu geniş ve büyük bir kuyumcular çarşısı varsa da buraları ziyaret etmeniz en mantıklı hareket olacaktır. Bu bölgelerde mutlaka senetle altın satan kuyumcular bulabilir ve aynı zamanda bu kuyumculardan borç para da alabilirsiniz. Bu kuyumcular genelde faktoring şirketi gibi çalışır ve senetle işlem yapabilirler.

Eğer kredi notunuz yüksek ve bankalarla aranız iyiyse bankalarda da altın hesabı açabilir, yatırım yapabilmek için de ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. Bildiğiniz gibi kredi siciliniz bozuk olsa da bankalardan kredi kullanabilirsiniz. Eğer kredi sicili bozuk olanlara kredi veren bankalarhakkında bilgi sahibi değilseniz blog sayfamızda yer alan ilgili yazılarımızı da okuyabilirsiniz.

 

Senetle Altın Satan Kuyumcular Kimlerdir?

İstanbul‘da yaşıyorsanız direkt olarak kapalı çarşının yolunu tutabilirsiniz. Burada tanıdık bir esnafınız, daha önce alışveriş yaptığınız bir kuyumcu varsa direkt onunla iletişime geçebilir ve detayları öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda İstanbul Mecidiyeköy kuyumcular çarşısında da bir çok kuyumcu senetle altın satışı yapmaktadır. Tüm bunların yanı sıra, bazı bankalar da düzenlemiş olduğu çeşitli kampanyalar ile altın kredisi düzenleyebiliyor.

Kaynak: https://www.finans20.com/senetle-altin-satan-kuyumcular-2018/


Like it? Share with your friends!

0
admin

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir