QNB Finansbank EFT Saatleri 2018


0

QNB Finansbank EFT Saatleri ve QNB Finansbank EFT saati hakkında bilgiler, QNB Finansbank güncel eft saati bilgileri ve eft işlem ücretleri. QNB Finansbank 2018 güncel eft saatleri nelerdir, QNB Finansbank eft saati kaçta? Bu bilgilerin tamamı yazımızın devamında yer alıyor.QNB Finansbank müşteri hesabından, QNB Finansbank müşteri hesabına para transferi yaparken havale, QNB Finansbank müşteri hesabından başka bir bankaya para transfer işlemi için EFT kullanılmaktadır. EFT işlemi belirli bir zaman diliminde yapıldığı için, QNB Finansbank müşterileri tarafından ” QNB Finansbank eft saati kaçtır ” sorusu sorulmaktadır. Peki 2018 yılında QNB Finansbank EFT Saatleri nedir? EFT işlemleri saat kaça kadar yapılabilir? Yazımızda saatler ve ücretlerden bahsedeceğiz.

 

QNB Finansbank EFT Saatleri 2018 Nelerdir?

QNB Finansbank, 09:00 ile 16:00 saatleri arasında yapılabilen EFT işlemlerini, 2018 yılında ek ücret karşılığında son EFT saatini 16:00’a kadar uzatmıştır. QNB Finansbank EFT saatlerideğişikliği ile müşterisini EFT zamanını uzatması ile müşterilerine işlemlerinde kolaylık sağlamıştır. Bu saat aralığı dışında yapılan EFT’ler, ertesi gün EFT saat başlangıcı olan saat 9:00’da transfer yapılan hesaba aktarılmaktadır. Ayrıca cuma günü EFT bitiş saati yani 16:00 ‘dan sonra yapılan EFT işlemleri pazartesi günü en geç saat 09:15’te transfer yapılan hesaba aktarılmaktadır. Başka bankalara aidat, fatura veya kira gibi ödemelerinizi QNB Finansbank hesabınızdan EFT ile yapabilirsiniz

QNB Finansbank EFT Saati: 09:00 – 16:00 arasıdır.

 

Ayrıca diğer bankalarda olduğu gibi geç eft sistemi QNB Finansbank üzerinde de bulunuyor. 15 TL ila 40 TL arasında değişen işlem ücretleri ile geç eft işlemi yapabilirsiniz. Bankalar arasında en geç eft saati de QNB Finansbank’ın.

QNB Finansbank EFT Ücretleri

QNB Finansbank EFT saatleri içerisinde yapacağınız en düşük maliyetli EFT işlemini Mobil Bankacılık ve İnternet Bankacılığı’ndan yapabilirsiniz. EFT işleminizi QNB Finansbank Kredi kartınızı kullanarak da yapabilirsiniz. QNB Finansbank kredi kartınız ile yapacağınız EFT işleminden %6,5gibi bir kesinti yapmaktadır. Ayrıca bu EFT işlemi tek çekim olarak hesaplanarak, kredi kart ekstrenize de alışveriş olarak yansımaktadır. QNB Finansbank günlük EFT işlemi üst limitini 250.000 TL olarak belirlemiştir. QNB Finansbank EFT işlemi ücreti, ödemeyi yapma türünüze göre farklılık göstermektedir. QNB Finansbank EFT ücretledirmesi ise;

  • Alo QNB Finansbank ile yapılan EFT işlemleri için 35 TL (200.000 TL altı),
  • Mobil QNB Finansbank Şubesi ile yapılan EFT işlemleri için 7 TL,
  • QNB Finansbank İnternet Şubesi ile yapılan EFT işlemleri için 7.75 TL,
  • QNB Finansbank ATM ile yapılan EFT işlemleri için 15 TL,

işlem ücreti almaktadır. QNB Finansbank ile 15 TL ila 40 TL arasında değişen ücretler ile de geç EFT işlemi yapabilirsiniz.

Kaynak: https://www.finans20.com/qnb-finansbank-eft-saatleri-2018/


Like it? Share with your friends!

0
admin

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir