Kredi Çekemiyorum Acil Kredi Lazım


0

Kredi çekemiyorumacil kredi lazım, kredi çekemiyorum acilen kredi, kredi kullanabilmek için bilgiler, acil kredi yöntemleri, kredi çekemeyenlere anında kredi çekebilmesi için detaylı bilgiler yazımızın devamında yer almaktadır. Günümüzde bir çok kişi bir takım ihtiyaçlarını karşılayabilmek için bankaların sunmuş olduğu kredilerden yardım almak ister. Ancak bankaların da belirli kredi değerlendirme yöntemleri olduğu için, her kredi başvurusunun da onaylanması mümkün değildir. Zaten bu sebeple de kişiler kredi çekemez ve bazı yöntemlere başvurmak durumunda kalırlar. Kredi çekebilmeniz için bu yöntemleri sizler için listeleyeceğiz. Kredi çekemiyorum, acil kredi lazım ne yapmam gerek?

Kredi Çekemiyorum, Ne Yapmalıyım?

Öncelikle kredi çekebilmeniz için gerekli kriterleri yerine getiriyor olmasınız. Yani kredi başvurusu yapmadan önce neden kredi çekemediğinizi analiz etmeli ve kredinizin onaylanması için gereken adımları uygulamalısınız. Kredi çekmeden önce de ihtiyacınız olan tutarı belirlemek size en yardımcı olacak adımlardan birisidir. İhtiyacınızdan fazla kredi başvurusu yapıyorsanız kredinizin geri çevrilme ihtimali de artacaktır.

 

 

Kredi başvurularında kredi notunun da oldukça etkili bir yöntem olduğunu unutmamak gerekiyor. Eğer kredi notunuz düşükse ve aylık gelir oranınız da aynı oranda düşükse, bankalardan kullanabileceğiniz kredilerin de bir üst limiti olacaktır. Aylık gelirinizin çok üzerinde bir kredi başvurusu yapmanız kredinin daha ön onay aşamasında reddedilmesine sebep olabilir. Bunun için iyi analiz ederek tamamen gerçek rakamlar ile başvuru yapmalısınız.

Acil Kredi Lazım, Nereden Kredi Çekebilirim?

Yukarıda bahsettiğimiz yöntemlerden bir çıkarım yaparak, çalışmış olduğunuz bankalara direkt başvuru yapabilirsiniz. Kredi notunuzun yüksek olması, aylık düzenli bir geliriniz olması ve bankalardaki ödeme sicilinizin düzgün olması kredi çekebilmek için yeterli sebeplerdir. Ancak kredinin tutarı da önemli bir durumdur. Asgari ücretle çalışan bir kişinin 50.000 TL’lik bir ihtiyaç kredisi kullanması oldukça zor bir durumdur. Bu gibi durumları da göz önünde bulundurarak bir başvuru yapabilirsiniz. Maaş aldığınız bankaları tercih etmeniz kredinin onaylanma hızını arttıracaktır. Kredi çekemiyorum?

Peki, bankalardan kredi çekemiyorsak ne yapmalıyız? Acil kredi lazımkredi çekemiyorumdiyenler ne yapmalı? Bankaların dışında kredi veren yerler var mıdır?

Bankalardan Kredi Çekemiyorum, Ne Yapmalıyım?

Yukarıda bahsettiğimiz tüm yöntemleri denediniz ancak yine de bankalardan kredi kullanamıyorsanız, yazımızın devamında da bankalar dışında kredi kullandıran yerleri sizler için sunacağız. Kredi çekemiyorum, acil kredi lazım diyenler ne yapmalı?

 • Faktoring Şirketleri
  Senet karşılığında kredi veren faktoring şirketlerini duymuşsunuzdur. Bankalardan kredi kullanamıyorsanız ve krediler sürekli ret oluyorsa bu yöntemi deneyebilirsiniz. Ayrıca sitemizde yer alan Senetle Kredi Veren Faktoring Şirketleri isimli yazımızı da okuyabilirsiniz.


 • Banka Dışında Kredi Veren Yerler
  Bankanın dışında bazı finans kuruluşları da çeşitli imkanlar dahilinde kredi kullandırabiliyor. Bu firmaların şartlarını ve kredi değerlendirme seçeneklerini öğrenmek için Banka Dışında Kredi Veren Yerler isimli yazımıza bakabilirsiniz.


 • Senetle Altın
  Senetle altın satın alabilir ve bunu kuyumculara senet karşılığında ödeyebilirsiniz. Altınları da anında bozdurarak nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Senetle Altın Alma nasıl yapılır isimli yazımızı da okuyarak yardım alabilirsiniz.


   

 • Senetle Kredi Seçenekleri
  Tüm bunların yanı sıra blog sitemizde bazı senetle kredi seçenekleri de sunuyoruz. Bunun için de senetle kredi isimli bölümümüzü ziyaret ederek ilgili başlıklardan yardım alabilirsiniz.

Üstte yer alan seçenekleri de değerlendirerek yeni bir kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Senetle Kredi Çekmek Güvenilir Midir?

Senetle kredi çekmek, krediyi kullanacağınız kuruluşa göre değişiklik gösteren bir durum olduğu için tamamen bilindik finans kuruluşlarından yardım almalısınız. Kredi kullanırken ön ödeme talep eden kişilerin de dolandırıcı olduğunu unutmayalım. Çünkü kredi kullandırımında ön ödeme gibi bir durum söz konusu değildir. Ön ödeme tamamen bir dolandırıcılık yöntemi olup cebinizdeki parayı almak amacıyla kurulan bir tuzaktır.

 

Bunun dışında tamamen bilinen, fiziksel bir şubesi bulunan finans kuruluşları ve faktoring şirketleri ile görüşme yapmanız durumunda bu gibi durumlar ortadan kalkacaktır. Ayrıca kredi kullanmadan önce de ilgili firmanın adını Google’da aratarak bu firma hakkında herhangi bir şikayet var mı yok mu öğrenebilirsiniz.

En Kolay Kredi Veren Bankalar Hangileridir?

(YAZININ TAMAMINI OKUMAK İÇİN İLGİLİ BAĞLANTIYI TAKİP EDEBİLİRSİNİZ)

 

 • CEPTETEB – EK BELGE TALEP ETMİYOR – KEFİL İSTEMİYOR
 • ENPARA.COM – EK BELGE TALEP ETMİYOR – KEFİL İSTEMİYOR
 • ING E KREDİ – BAŞVURU SONUCU TALEP EDEBİLİYOR – KEFİL İSTEMİYOR
 • AKTIF BANK – BAŞVURU SONUCU TALEP EDEBİLİYOR – KEFİL İSTEMİYOR

Yukarıda listelemiş olduğumuz bankalar genellikle en hızlı ve en kolay kredi kullandıran bankalardır. Üstelik yukarıda listelemiş olduğumuz bankaların da müşterisi olmanız gerekmiyor. Hemen internet sitelerine girerek anında başvuru yapabilir ve değerlendirme sonucunu SMS olarak alabilirsiniz. Ancak başvuru yapmadan önce tüm bankaları araştırmanızı ve size en uygun gelen faiz oranını veren bankayı tercih etmeniz gerektiğini de hatırlatmak istiyoruz. Ayrıca SMS ile kredi veren bankalar hakkında bilgi sahibi olmak için de ilgili makalemizi okuyabilirsiniz.

 

Bankalar Dışında Güvenilir Acil Nakit Yöntemleri Nelerdir?

Eğer bankalar dışında hiç bir firma ile anlaşamadıysanız ve illa bankalardan kredi kullanmak istiyorsanız bankaların da kredi kullandırırken belirli şartları olduğunu unutmamanız gerekiyor Bankalardan kreid kullanabilmek için 18 yaşını doldurmuş reşit bireyler olmanız gerekiyor. Bankalar kredi kullandırırken kredi notunu dikkate alırlar. Bu gibi kriterleri de yazımızın ilk bölümünde anlatmıştık. Kredi notunuzun yüksek olması ve aylık düzenli bir gelire sahip olmanız bankalardan kredi kullanabilmek için yeterli kriterler arasında gösterilmektedir.

Ancak bankalara olan ödemelerinizde düzensizlik varsa, ödemeleriniz sürekli gecikiyorsa bu durumun kredi notunuzu daha ilk aydan itibaren düşüreceğini unutmayın. Bankalara olan düzensiz ödemeleriniz kredi sicilinizi etkilediği gibi, daha sonrasında yapacağınız başvurularda da görüneceği için o başvurunun onaylanmasını zorlaştıracaktır.

Tüm bunların dışında kalan bazı yöntemler olduğunu da unutmamak gerekiyor. Örneğin senetle alışveriş yapılan mağazaları ziyaret ederek kolay şekilde nakite çevirebileceğiniz ürünler satın alabilir, bunları hemen nakite çevirerek nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Daha sonra o ürünü ilgili mağazaya ödemeye devam edebilirsiniz. Acil kredi lazım, kredi çekemiyorum.

Kaynak: https://www.finans20.com/kredi-cekemiyorum-acil-kredi-lazim-aninda-kredi/


Like it? Share with your friends!

0
admin

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir