Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar 2018


0

Günümüzde kredi kullanma ihtiyacı oldukça artmıştır. Herhangi bir sebepten dolayı acil bir kredi ihtiyacınız olabilir ve bankalara başvuru yapmak istiyor olabilirsiniz. Ancak herhangi bir geliri olmayan veya geliri olup da bunu resmiyette gösteremeyen kişiler bu gibi durumlarda gelir belgesiz kredi veren bankalar araştırıyor ve gelir belgesi istemeden kredi veren bankalarhangileri diye sorular akıllara geliyor. Aylık düzenli geliriniz var ama kredi kullanamıyorsanız bu yazımızı okuyarak gelir belgesiz kredi veren bankalar 2018 hakkında çok detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Peki gelir belgesi olmadan kredi çekilir mi? Gelir belgesiz kredi kullandıran bankalar var mıdır? Öncelikle gelir belgesi nedir, nereden alınır gibi sorulara yanıt arayalım.

Gelir Belgesi Nedir?

Kişi veya kurumların aylık kazançlarını yani gelirlerini belirleyen evraka gelir belgesi denir. Yani çalıştığınız yerden aldığınız maaş, devlet tarafından aldığınız maaş veya gayrimenkullerinizden elde ettiğiniz kira bedelleri tarafından oluşan aylık kazancınızı gösteren belgelere gelir belgesi denir. Kredi notunuz düşük olduğunda bankalar bu tarz belgelere ihtiyaç duyabilir ve bu belgeleri çalıştığınız yerin muhasebe departmanından temin edebilirsiniz.

 

Gelir Belgesi Olmadan Kredi Kullanılır Mı?

Öncelikle bu durumun kredi notunuz ile doğrudan alakalı olduğunu söyleyebiliriz. Kredi notunuz normal seviyenin oldukça üzerinde yani çok iyi seviyesinde ise bankalar sizden gelir belgesi talep etmeden kredi verecektir. Kredi notunun yüksek olması bankaların gözünde en temel unsurdur ve kredi notu yüksek olan birinin kredi veya kredi kartı gibi ürünleri kullanmasına herhangi bir engel yoktur. Ancak kredi notunuz düşükse ve kredi kullanımında sizden gelir belgesi isteniyorsa bu durumda da gelir belgesiz kredi veren bankalar hakkında bilgi sahibi olmalısınız. Bu yazımızda da sizlere gelir belgesi istemeden kredi veren bankalar hakkında bilgiler vereceğiz.

Kredi notunuz yüksek değilse ve bankalardan kredi kullanamıyorsanız, kredi başvurularınız reddediliyor ise öncelikli olarak sicili bozuk olanlara kredi veren bankalar isimli yazımızı okuyabilirsiniz. Siciliniz bozuk veya kredi notunuz düşükse yapacağınız başvurularda banka direkt olarak sizden gelir belgesi isteyebilir. Bu gibi durumlarda ise sicili bozuk olana kredi veren bankalar araştırılabilir. Şimdi gelelim gelir belgesiz kredi veren bankalar hakkında bilgi vermeye.

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar Güncel 2018

Bankalar kredi başvurularınız sırasında gelir belgesi talep ediyorsa ve siz de beyan edemiyorsanız gelir belgesi olmadan kredi veren bankalar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Aşağıda listeleyeceğimiz bankalar, gelir belgesi olmadan kredi verebilmektedir. Bu krediler belirli limitler dahilinde olacağı için listenin hemen altında yer alan gelir belgesiz kredi veren bankalar ve limitleri hakkında daha detaylı bilgiler bulabilirsiniz.

  • ENPARA.COM (QNB Finansbank)
  • CEPTETEB (TEB)
  • NKOLAYKREDİ.COM.TR (Aktif Bank)
  • ING BANK

Üstte listelediğimiz bankalara başvuru yaparak gelir belgesi olmadan kredi kullanabilirsiniz. İlk üç sırada yer alan bankalar şubesiz, internet üzerinden hizmet veren bankalardır. Bu bankalar ile çalışıyor veya çalışmaya başlayacaksanız şubeye gitmeden gelir belgesiz kredi kullanabilirsiniz. Şimdi bu bankalara nasıl başvuru yapacağınız ve limitleri hakkında bilgi vereceğiz.

 


ENPARA Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu

 

QNB Finansbank güvencesi ile enpara.com üzerinden gelir belgesi olmadan kredi başvurusu yapabilirsiniz. Eğer Enpara müşterisi değilseniz hemen enpara.com adresini ziyaret ederek hesap açabilir ve başvurunuzu oluşturabilirsiniz. Enpara.com üzerinden kullanacağınız gelir belgesiz kredilerin faiz oranları ise %1.39 – %1.43 arasında değişiklik gösteriyor. Bu faiz oranları ile gelir belgesi olmadan başvuru yapabileceğiniz en yüksek miktar ise 30.000 TL‘dir.

Enpara.com Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu: ENPARA.COM


CEPTETEB Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu

Cepteteb, yine anlayacağınız üzere TEB bankasının sunmuş olduğu bir hizmettir. Cepteteb ile hiçbir masraf olmadan kredi kullanabilirsiniz. Eğer cepteteb müşterisi değilseniz de internet sitesi veya mobil uygulama üzerinden hemen hesap açabilirsiniz. Cepteteb üzerinden kullanacağınız gelir belgesiz kredilerin faiz oranları ise %1.39 – %1.49 arasında değişiklik gösteriyor. Bu faiz oranları ile gelir belgesi olmadan başvuru yapabileceğiniz en yüksek miktar ise 30.000 TL‘dir.

Cepteteb Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu: CEPTETEB.COM.TR

 


NKOLAY KREDİ Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu

NKolay KrediAktif Bank tarafından hizmete alınmış bir kredi firmasıdır. Yine aynı şekilde sabit bir şubeleri bulunmaz ve diğer bankalara göre yüksek faizler ile kredi kullandırımı yaparlar. NKolay Kredi resmi internet sitesini ziyaret ederek gereken bilgilere ulaşabilirsiniz. NKolay üzerinden kullanacağınız gelir belgesiz kredilerin faiz oranları ise net olarak %2.29 olacaktır. Kullanabileceğiniz en yüksek kredi miktarı ise 30.000 TL‘dir.

NKolay Kredi Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu: NKolay Kredi


ING Bank Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu

Üstte saydığımız bankalara nazaran ING Bank, kredilendirmelerini daha farklı bir şekilde değerlendirmektedir. Örneğin INB Bank üzerinden kredi kullanmak isteyen birisinin öncelikle kredi notuna bakılacaktır ve kredi notunuzun durumuna göre size uygun krediler listelenecektir. Kredi notu düşük olana yüksek faiz, kredi notu yüksek olana da düşük faiz uygulamaları en dikkat çeken kampanyalarından biridir. Bu sebeple net bir faiz oranı söylemek de yanlış olur. Direkt olarak şubelerden ve internet üzerinden anında başvuru yapabilirsiniz.

ING Bank Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu: ING Bank


Listelemiş olduğumuz bankalar, gelir belgesiz kredi veren bankalar olarak en çok tercih edilen bankalar arasında yer alır. Bu bankalar haricinde de kredi notunuzun yüksek olması durumunda kredi kullanabilirsiniz. Aklınıza takılan tüm soruları altta bulunan yorum bölümünden bizlere iletebilirsiniz.

Kaynak: https://www.finans20.com/gelir-belgesiz-kredi-veren-bankalar-2018/


Like it? Share with your friends!

0
admin

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir