Gelir Belgesiz Kredi Kartı Veren Bankalar


0

Gelir belgesiz kredi kartı veren bankalar, gelir belgesi istemeyen bankalar, gelir belgesi olmadan kredi kartı veren bankalar, gelir belgesiz kredi kartı hakkında tüm detaylar yazımızın devamında yer alıyor. Bankalar ile çalışan hemen hemen herkes kredi kartı kullanıyor veya kullanmak istiyordur. Ancak bazı durumlarda da kredi kartı alamıyor ve kredi kartı başvurusundan sonra problemler yaşayabiliyoruz. Bu problemlerden biriside bankaların bizlerden gelir belgesi talep etmesidir. Kredi notu yüksek olan herkes bankalardan hızlı bir şekilde anında kredi kartı kullanabilir. Ancak bu işlemlerle uğraşmak ve vakit kaybetmek istemiyorsanız yazımızın devamında vereceğimiz gelir belgesiz kredi kartı veren bankalar listesini inceleyebilirsiniz. Gelir belgesiz kredi kartı nasıl alınır?

Gelir Belgesiz Kredi Kartı Alınabilir Mi?

Bankalar, bazı durumlarda kredi ve kredi kartı başvurusunun hemen ardından bizlerden gelir belgesi talep edebiliyor. Durum böyle olunca da başvuru süreci uzuyor, bu belgelerin müdürlük tarafından onaylanması da zaman alabiliyor. Bankanın bizlerden gelir belgesi talep etme sebebi ise gelirinizin belgelenebilmesi ve ileride kredi kartınızı düzenli olarak ödeyebilmenizi görebilmektir. Bu belge istenir ve bankaya sunulmazsa başvurunuz otomatik olarak olumsuz olarak sonuçlanabilir. Belge gönderiminden sonra işlem biraz uzun sürse de, gelirinizin yeterli olması durumunda kredi kartının anında onaylanacağını da söylemek mümkün olabilir.

 

Eğer ki bankalar ile çalışıyorsanız ve kredi notunuz da yüksek ise bu tarz durumların başınıza gelmeyeceğini bilmeniz gerekiyor. Kredi notunuzu sorgulayıp yüksek olduğunu farkettiyseniz internet üzerinden online başvuru bile yaparak kredi kartınızın gelmesini bekleyebilirsiniz. Eğer kredi notunuz konusunda emin değilseniz ve hızlı kredi kartı başvurusu yapmak istiyorsanız yazımızın devamında yer alan bilgileri okuyarak yardım alabilirsiniz. Kredi notu sorgulamabağlantısını kullanarak da kredi notunuzu öğrenebilirsiniz.

 

Gelir Belgesiz Kredi Kartı Veren Bankalar Var Mıdır?

Gelir belgesiz kredi kartı veren bankalar elbette vardır. Ancak bu durumun tamamen sizinle alakalı olduğunu da belirtmekte fayda var. Eğer kredi sicilinizde olumsuzluklar varsa banka sizden gelir belgesi istemeden bile kredi kartının başvurusunu sonlandırabilir. Eğer kredi siciliniz düzgünse direkt olarak zaten kredi kartınızı onaylayacaktır. Bazı bankalar ise çeşitli zamanlarda başlattıkları kampanyalar sayesinde müşterilerine gelir belgesiz kredi kartı imkanı sağlayabiliyor. Yazımızın devamında bu bankalar hakkında bilgi alabilir ve başvuru yapabilirsiniz.

Gelir Belgesiz Kredi Kartı Veren Bankalar Hangileridir?

Gelir belgesiz kredi kartı veren bir çok banka vardır. Eğer tüm bankalar hakkında bilgi almak istiyorsanız kredi kartları bölümümüzü, en kolay kredi kartı veren bankalar hakkında bilgi almak istiyorsanız da ilgili bağlantıyı kullanarak tüm banka bilgilerine ulaşabilirsiniz. Kolay kredi kartı veren bankalar genellikle sizlerden gelir belgesi talep etmeyecektir.

1-) YapıKredi Kredi Kartı Başvurusu

YapıKredi Worldcard genellikle müşterilerinden gelir belgesi istemeyen bankalardandır. Eğer daha önce YapıKredi ile çalıştıysanız ve banka sizi tanıyorsa, internet bankacılığı üzerinde yeni açılan menü sayesinde anında başvuru yapabilir ve gelir belgesiz kredi kartı alabilirsiniz. Eğer kredi siciliniz olumsuz ise bu durum geçerli olmayabilir.

2-) Garanti Bankası Kredi Kartı Başvurusu

Garanti Bankası’da müşterilerine herhangi bir gelir belgesi talep etmeden kredi kartı veren bankalar arasında yer almaktadır. Eğer daha önce başvuru yapmadıysanız ve hali hazırda garanti bankası müşterisi iseniz internet üzerinden bu kredi kartına başvuru yapabilirsiniz.

Bu bankaların dışında yeni açılmış bankalar ve müşteri portföyüne ihtiyacı olan bankaları da tercih ederek işlemlerinizi hızlandırabilirsiniz. Eğer bu gibi işlemlerle uğraşmak istemiyorsanız, rehber makalemiz olan En Kolay Kredi Kartı Veren Bankalar isimli makalemizi okuyarak listedeki bankaları tercih edebilirsiniz.

Kredi Kartı Başvurusunda Aranan Şartlar Nelerdir?

Kredi kartı başvurusunda da aynı kredilerde geçerli olan şartlar geçerlidir. 18 yaşını doldurmuş olmanız ve bankalar ile çalışıyor olmanız gerekiyor. Böylelikle gelir belgesiz kredi kartı veren bankalar listemizdeki bankaları tercih ederek kredi kartı alabilirsiniz. Eğer daha önce bankaların ürünlerini kullanmadıysanız bir hesap açarak başlayabilirsiniz. Hesap açabilmek için de size en yakın banka şubelerine gitmelisiniz. Bankalar ile çalışıyor olduğunuzda ve ödemelerinizi düzenli yaptığınızda kredi siciliniz yükselecek ve bankalar size daha kolay kredi ve kredi kartı verecektir.

Kaynak: https://www.finans20.com/gelir-belgesiz-kredi-karti-veren-bankalar-guncel/


Like it? Share with your friends!

0
admin

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir