Garanti Bankası 2017 Sonbahar Kredisi


0

 

Garanti Bankası’nın 2017 kredi kampanyası ve Garanti Bankası’nın müşterilerine özel olarak başlattığı Sonbahar Kredisi Kampanyası hakkında tüm kampanya detayları ve Sonbahar Kredisi faiz oranları hakkında bilgiler.

Bilgilendirme
Bu kredi kampanyasına ait bilgilerin tamamı Garanti Bankası‘nın resmi internet sitesi üzerinde paylaşılan bilgilere dayanmaktadır. Kampanya detaylarını okumaya devam edebilirsiniz.

Garanti Bankası 2017 Sonbahar Kredisi Nedir?

Garanti Bankası, her Sonbahar yaptığı gibi bu sefer de sizler için özel bir kredi hazırladı. Garanti Bankası’nın geleneksel hale gelen Sonbahar kredisi uygun faiz oranları ve kolay ödeme imkanları ile tercih edebileceğiniz krediler arasında yer alıyor. Sonbahar Kredi kampanyası, bankalar ile arası iyi olan ve daha önce ödemelerinde sorun yaşamamış müşterilere hazırlanmıştır. Genel olarak bakıldığında tüm krediler için geçerli kriterler bu kredi için de geçerlidir.

Kredi Tahsis Ücreti Ne Kadar?

Garanti Bankası’nın Sonbahar Kredisi’nde tahsit ücretleri de uygun tutulmakta. 25.000 TL için 125 TL, 50.000 TL için 250 TL, 75.000 TL için ise 375 TL kredi tahsis ücreti alınmaktadır. Tahsis ücretinin yanı sıra tüm ücretler toplamına sigorta da dahil edilecektir. Sigorta ücreti de dahil olduktan sonra kredi masrafı ortalama 1.000 TL olarak belirlenmektedir. 25.000 TL kredi kullandığınız zaman elinize geçecek net tutar ortalama 24.000 TL olarak belirlenmiştir.

Garanti Sonbahar Kredisine Nasıl Başvurabilirim?

Garanti İnternet’ten kredi başvurusunda bulunmak için: İnternetten Başvuru

Başvuru formunu doldurarak başvuru yapmak için: Form ile başvuru

Eğer hali hazırda Garanti Bankası müşterisi iseniz, direk olarak şubeniz kanalıyla müşteri temsilciniz ile görüşerek tüm detayları öğrenebilir ve birebir başvuru yapabilirsiniz. Her koşulda tavsiye ettiğimiz başvuru yöntemi birebir başvurulardır.

Kaynak: https://www.finans20.com/garanti-bankasi-2017-sonbahar-kredisi/


Like it? Share with your friends!

0
admin

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir