Findeks Nedir?


0

 

Bankalar, size ürünlerini sunabilmek için öncelikli olarak Kredi Notunuza bakar ve yüksek (uygun) olması durumunda ürünlerinden faydalandırır. Bu kredi notunu kolay yoldan öğrenebilmemiz içinde Findeks adında bir kuruluş vardır. Findeks ile kredi notu ve risk raporumuza çok kolay yoldan erişebiliriz. Peki Findeks nedir? Findeks nasıl kullanılır?

Findeks Nedir?

Findeks, Türkiye’nin önde gelen 9 farklı bankasının ortaklığı ve iş birliği ile kurulmuş, Kredi Kayıt Bürosu (KKB) tarafından hayata geçirilmiş olan bir finansal ayna hizmetidir. Findeks, finans sektöründeki aynanızdır ve sizi finans sektörüne (Bankalara) hazırlayan bir kuruluştur. Kredi notunuzu sorgulayabilir, öğrenebilir ve güncel risk raporunuzu oluşturabilirsiniz.

Kredi notunuzu öğrendiğiniz gibi, güncel bir risk raporu çıkartabilir ve risk raporunuzu dilediğiniz periyodlarda istediğiniz gibi alabilirsiniz. Findeks’e üye olmak ücretsiz ancak ilk sorgudan sonra yapacağınız sorgular ücretlidir. Çok düşük rakamlar ile bankalardaki tüm bilgilerinize ulaşabilir ve analiz yapabilisiniz.

Aynı zamanda Findeks, Kredi notunuzu yükseltebilmeniz için bir nevi size koçluk eder. Kredi notunuzu yükseltmeniz için belirli taktikler sunar ve çok kolay yoldan kredi notunuzu yükseltme konusunda sizlere yardımcı olur.

Bilgilendirme
Findeks, kredi notunuzu öğrenebilmeniz için en güvenli yöntemdir. Bankalar ile ortak çalışır ve Kredi Kayıt Bürosu A.Ş (KKB) tarafından hayata geçirilmiştir. Sahte siteler ile bilgilerinizi paylaşmamaya dikkat edin. Resmi site: https://www.findeks.com

Findeks Ücretsiz Kredi Notu Öğrenme

Findeks ile ücretsiz ve kısa yoldan kredi notunuzu öğrenmeniz mümkün. Eğer Findeks’e ilk kez kayıt oluyorsanız Findeks Ücretsiz Kredi Notu Öğrenme isimli yazımızı okuyabilirsiniz.

Kaynak: https://www.finans20.com/findeks-nedir/


Like it? Share with your friends!

0
admin

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir