Faturalı Hatta Kredi Veren Operatörler


0

Faturalı hat ile kredi, Faturalı hatta kredi veren yerler, faturalı hat üzerinden kredi veren operatörler, faturalı hat ile kredi alınır mı, nasıl olur hakkında bilgileri yazımızın devamında vereceğiz. Son zamanlarda oldukça popüler hale gelen, hemen hemen her yerde karşımıza reklamları çıkan bir seçenek olan Faturalı Hat ile Kredi herkes tarafından duyulmuştur. Güvenilirliği ve resmiliği konusunda net bir şey söyleyemesek de, çoğu kişi tarafından yaygın olarak kullanılan bir sistem olarak kabul edilebilir. Peki Faturalı hat ile kredi nedir, faturalı hatta kredi veren operatörler kimlerdir? Faturalı hatta kredi veren yerler güvenilir midir? Hepsini inceleyelim.

Faturalı Hatta Kredi Nedir?

Öncelikle belirtmeliyiz ki, bu işlem için kurulmuş kuruluşlar yoktur. Önünüze her gelen kişiye ve kuruma inanmamanızı öneriyoruz. Bu sistemim işleyiş biçimi gayet basittir. Bu işlemin bir diğer ismine de faturalı hatta kredi yerine telefon bozdurma da diyebiliriz. Faturalı hat ile krediseçeneği hakkında kısa bir bilgi vermek gerekirse; bayiden satın alacağınız telefonu anında satarak nakite çevirme olarak adlandırabiliriz. Yani faturalı hattınız üzerinden telefon satın alarak, bu telefonu direk nakite çevirerek acil nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Elbette satın aldıktan sonra satmakla uğraşamam diyenler olacaktır. Sizin satmanıza gerek kalmayacak sistemleri ve bağlantıları yazımızın devamında paylaşacağız.

 

Faturalı hat ile kredi seçeneğinin yerine göre güvenilir olduğunu söyleyebiliriz. Bilindik operatör firmalar ve bu firmaların resmi bayiilerinden alışveriş yaptığınızda sorun yaşama ihtimaliniz oldukça düşüktür. Elbette daha sonrasında satın aldığınız telefonun faturalarını da aylık düzenli olacak şekilde ödemelisiniz. Bu tarz noktalara dikkat edildikten sonra problem yaşamayacaksınız.

NOT: Faturalı hatta kredi vermek için kurulan kurum ve kuruluşlar yoktur. Lütfen dolandırılmamak için yazımızı sonuna kadar okuyunuz. Bu sistemin aslı bambaşkadır.

Faturalı Hatta Kredi Nasıl Kullanılır?

Faturalı hatta kredi kullanabilmek için öncelikle elbette bir faturalı hat sahibi olmanız gerekiyor. Eğer hali hazırda bir faturalı hat sahibi değilseniz öncelikle faturalı bir hat satın almalı ve faturalı hattını yeni almış kişilere telefon veren operatör firmalarını araştırmaya başlamalısınız. Faturalı hat sahibiyseniz, operatör firmanızla görüşerek bir telefon satın almalısınız. Eğer işlemlerinizin hızlı yürümesini tercih ediyorsanız direkt bayiler ile görüşmeli, müşteri hizmetleri üzerinden işlem yapmamalısınız. Bu işlemler müşteri hizmetleri üzerinden yapıldığında maalesef kargo süresini de dahil ettiğinizde oldukça uzun süre beklemiş oluyorsunuz. Bunun için bayilerden direk işlem yapabilirsiniz.

Eğer faturalı hattınız üzerinden telefon satın aldıysanız bunu kendi imkanlarınız ile de satabilir, operatör firmadan da yardım alabilirsiniz. Bayileri tercih etmenizi tavsiye etme sebeplerimizden birisi de budur. Eğer bayileri tercih ederseniz, bayi çalışanları telefonu kullandırıp, ödemeyi nakit olarak size yapabilir. Yani siz telefonu hiç görmeden bayiye satmış olursunuz ve dakikalar içinde faturalı hatta kredi seçeneğini değerlendirmiş olursunuz. Faturalı hat üzerinden yapacağınız işlemlerde taksit seçenekleri değişiklik gösterebileceği için bu tarz konuları direkt müşteri danışmanı ile konuşmanız daha mantıklı olacaktır.

Faturalı Hatta Kredi Veren Yerler Operatörler
(Turkcell, Vodafone, Turk Telekom)

Faturalı hattınız üzerinden kredi kullanmak istiyorsanız yukarıda bahsetmiş olduğumuz adımları izleyebilirsiniz. Yazımızın devamında daha farklı püf noktalar ile sizlere yardımcı olmaya çalışacağız.  Alttaki operatör firmaları faturalı hat üzerinden telefon sağlamaktadır. Firma şartları değişiklik göstereceği için bu tarz konuları firma ile görüşmelisiniz. Detaylı bilgiyi müşteri hizmetleri numaralarından alabilirsiniz.

 

  • Turkcell (532)
  • Vodafone (542)
  • Turk Telekom (444 1 444)

Bu firmaları tercih ederek faturalı hat üzerinden kredi kullanabilirsiniz.

Faturalı Hatta Kredi (EN KOLAY YÖNTEM)

Faturalı hatta kredi kullanmak istiyorsanız en kolay yöntemlerden birisi de, faturalı hat üzerinden telefon sağlayan alt bayiler olacaktır. Operatör firmalarının resmi bayilerinin çoğu 2. el telefon alım-satımı yapmadığı için bu tarz taleplerinizi geri çevirecektir. Faturalı hat üzerinden telefon veren operatör bayileri yetkili bayiler olduğundan ötürü, bu gibi işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Alt bayiler genellikle sistem üzerinden telefonu tanımlar ve telefonun tutarını size nakit ödeme yapar. Bu sayede faturalı hatta kredi konusunu kısa yoldan en basit şekilde çözmüş olursunuz. Telefon ve tarife fiyatları da ana bayiler ile aynı olacaktır. Bu durumda bile kredi kullanmak için en güvenilir yöntemin bankalar olduğunu unutmamakta fayda var.

 

Yazımızın sonuna geldiğimizde, bu yöntemin aslında bir kredi olmadığını, tamamen ticaret tarzı bir işlem olduğunu söyleyebiliriz. Ancak bu durumun yasal olup olmadığı konusunda kesin bir bilgi olmamakla beraber, ürün satıyormuş gibi göstererek nakit ödeme yapmak tefecilik olarak sayılabilecektir. Bunun için araştırmalarınızı kesin yapmakta fayda olacaktır. Bunun yerine de Kesin Onaylı Kredi Veren Bankalar listemizi inceleyebilirsiniz.

Kaynak: https://www.finans20.com/faturali-hatta-kredi-veren-operatorler-guvenilir/


Like it? Share with your friends!

0
admin

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir