Enpara Kredi Kartı Ne Zaman Çıkıyor?


0

Bankacılık sektöründe çok farklı işler yaparak müşterilerin yoğun beğenisini kazanan enpara, nihayet müşterilerine kredi kartı ürününü sunmaya hazırlanıyor. Müşterilerine masrafsız ve şubesiz bankacılık hizmeti veren, hiçbir masraf talep etmeyen Enpara, elbette kredi kartı içinde ücret veya masraf almayacaktır. Bu durum oldukça iyi görünüyor. Peki Enpara Kredi Kartı ne zaman çıkıyor? Ne zaman kullanıma açılacak?

 

Enpara Kredi Kartı Ne Zaman Çıkıyor?

Enpara, müşterilerine ilk günden beri çok harika hizmetler sunmasına rağmen, bugüne kadar kredi kartı hizmetini hiç konuşmamıştı. Hatta müşteri temsilcilerine sorulduğunda şimdilik düşünülmüyor diyorlardır. Artık 2016-2017 yılı içerisinde ciddi ataklar yapan ve bir çok güncelleme ile karşımıza çıkan enparakredi kartı özelliğini de duyurdu. Biliyorsunuz ki 14 Kasım 2017 tarihinde Enpara Cebe Havale sistemini getirdi ve bir çok kullanıcı tarafından beğeniyle karşılandı. Bu hamlenin ardından sırada Kredi Kartı var.

Enpara’nın resmi sitesini ziyaret ettiğimizde kredi kartı ile alakalı olan bölümlerde, halen çalışma olduğunu görebiliyoruz. Buradan inceleyebilirsiniz. Ancak duyduğumuz bazı kampanyalara göre artık Enpara Kredi Kartı’nın eli kulağında diyebiliriz. Kasım – Aralık, en geç olacağı tarih göz önünde bulundurulursa da Ocak 2018 tarihinde Enpara Kredi Kartı hayatımıza girecek gibi görünüyor. Üstelik bu kredi kartı aidatsız olacak ve kullanan bireylere aidat ödeyecek. Diğer bankalar aidat alırken, enpara bize aidat ödeyecek.

 

Söylediğimiz gibi, Enpara’nın artık eli kulağında ve kartı bize ulaştırmak için ellerinden geleni yapıyorlar. Peki bu tarihler net mi? Elbette net tarih vermek mümkün olmaz ki bunu müşteri temsilcileri bile veremiyor. Bizler de sadece bazı tahminlerde bulunuyoruz. QNB Finansbank resmi bir açıklama yaptığı zaman bu konu altından sizlere duyuracağız.

Kaynak: https://www.finans20.com/enpara-kredi-karti-ne-zaman-cikiyor/


Like it? Share with your friends!

0
admin

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir