Enpara Kredi Kartı Başvuru Nasıl Yapılır?


0

Enpara, çok yakında kredi kartı ürününü hizmete getirmeye hazırlanıyor. Çok büyük ve aktif bir müşteri kitlesine sahip olan enpara, çıkaracağı kredi kartı ile gerçekten bir o kadar daha müşteri edinecek. Neden derseniz, Enpara kredi kartı aidatı almak yerine, kredi kartını kullanan müşterilerine kredi kartı aidatı ödüyor. Yani aidat ödediğiniz bir kart değil, aidat aldığınız bir kart haline gelmiş oluyor. Peki Enpara Kredi Kartı Başvuru nasıl yapılır?

Enpara, kredi kartı için ömür boyunca aidat almayacağını sözleşmesine eklemiş. Kullandığınız süre boyunca aidat ödemeyeceksiniz ve 2 sene düzenli kullanırsanız 100 TL aidat alacaksınız. Kampanya detaylarını inceleyelim;

Enpara Kredi Kartı Başvuru nasıl yapılır?

 

Enpara Kart Aidat Kampanyasından Nasıl Faydalanabilirim?

Yıllık olarak kredi kartı aidatı alabilmeniz için;

  • Enpara Bireysel müşterisi olmanız,
  • 31 Aralık 2018 tarihine kadar bir kredi kartı başvurusu yapmanız,
  • Kartınızı aldıktan sonra her yıl en az 6 ekstrenizde 10 TL ve üzeri en az 10 adet işlem yapmanız yeterli olacaktır.

Nelere dikkat etmelisiniz?

  • Kampanya kredi kartınızı teslim aldığınız tarihte başlar ve 2 yıl boyunca devam eder.
  • Kampanyaya 31 Aralık 2018 tarihine kadar teslim alınan kredi kartları dahildir.
  • Yıllık 100 TL kredi kartı aidatı alabilmeniz için kredi kartınızı teslim aldıktan sonraki her 1 yıllık dönemde en az 6 ekstrenizde 10 TL ve üzeri en az 10 adet işlemin yer alması gerekir.
  • Kampanyaya ekstrenize yansıyan 10 TL ve üzerindeki alışveriş/harcama, fatura ödeme, MTV ödeme, cep telefonu TL yükleme ve nakit avans işlemleri dahildir. Kredi kartınıza ait borç ödeme, taksitli olarak yaptığınız işlemlerin 2. ve sonraki taksitleri, artı bakiye transferleri, iade işlemleri, ekstrenize yansıtılan faiz/ücret/vergi borçları, 10 TL’nin altındaki işlemler ve ekstre kesim tarihinden önce yapıldığı halde provizyonda beklediği için ekstreye yansımayan işlemler kampanya kapsamında değildir.
  • Yıllık kart aidatınız, kampanya şartının sağlandığı 6. ekstrenizin kesildiği tarihi takip eden ayın 7. gününde Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza yatırılır ve aynı gün size SMS ile bilgi verilir. Ayın 7. gününün bir tatil gününe denk gelmesi durumunda işlemler takip eden ilk iş gününde gerçekleştirilir.
  • Kampanya kapsamında belirtilen koşulları yerine getirmeniz durumunda yıllık 100 TL olmak üzere toplamda maksimum 200 TL kredi kartı aidatı alırsınız.
  • Kampanyadan yararlanma durumunuzu internet ve cep şubemizdeki “Ekstre gözlem” ve “Dönem içi harcamalar” adımlarını kullanarak takip edebilirsiniz. Enpara Kredi Kartı Başvuru nasıl yapılır?
Enpara Kredi Kartı Başvuru

Enpara, henüz kart başvurularını kabul etmiyor. İnternet sitesinde de yer alan bilgiye göre tamamlanmak üzere olduğu görülüyor. Enpara Kredi Kartı Ne Zaman Çıkıyor? isimli makalemizi takip ederek, Enpara kredi kartının ne zaman çıkacağına dair bilgilere ulaşabilirsiniz.

Kaynak: https://www.finans20.com/enpara-kredi-karti-basvuru-nasil-yapilir/


Like it? Share with your friends!

0
admin

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir