Emekliye En Uygun Kredi Veren Bankalar


0

 

Emekliler için düzenlenmiş birçok kredi kampanyaları yapılıyor. Sigorta, bağ kur, emekli sandığı gibi kurumlarda emekli olan kişiler bankaların sunduğu çeşitli kredi avantajlarından başvuru yaparak fayda sağlamaktadır. Bankaların müşterileri için düzenlemiş olduğu kampanyalar ile emeklilere faizsiz kredi imkanı sunmaya devam ediyor. Bu yıl birçok kişiye faizsiz kredi verilmesi planlanıyor. Tüm bankalar çeşitli kampanyalar düzenleyerek kredi verme yarışına girmiştir. Çünkü emeklilerin hayat boyu alacağı düzenli bir para mevcuttur. Geri ödemede zorluk yaşamayacaklarını bildikleri için tereddüt yaşamazlar. Peki emekliye en uygun kredi veren bankalar hangileridir? Emekliler nasıl kredi çekebilir? Emeklilere kredi veren bankalar hakkında bilgiler.

Emekliler Aylıklarını Nasıl ve Ne zaman Çekerler?

Emekli kişiler aylıklarını ay sonu belirtilen günlerde bankaya giderek veya verilen banka kartıyla ATM den çekerler. Genelde emekliler maaşlarını Devlet bankalarından yada PTT den çektikleri için diğer bankalar bu müşterilere ulaşmak için uygun fiyatlı krediler vererek müşterilerin ilgisini çekmektedir. Çeşitli alternatifler sunarak maaşlarını kendi bankalarından çekmesini hedefler. 

 

Emeklilere Ne Tür Avantajlar Sunulur?

Devlet destekli krediler dışında müşteri çekmek için bankalar çeşitli kampanya ve avantajlar sunuyor. Bunların başında Faizsiz kredi, kart aidatsız kredi kartı, promosyon ürünler gibi avantajlar bulunuyor. Dilerseniz hemen başvuru yapılıyor.

Kredi Verilmeyecek Olan Emekliler

Bazı durumlarda kredi hakkında yararlanmamız mümkün değildir. Kredi notu düşük olanlar, kredi kartı borcu bulunanlar, icralık ve mahkemelik olanlar, bankalara borcu bulunan emekliler bu haklardan yararlanamaz. 

Emekliye En Uygun Kredi Veren Bankalar

Emekliye en uygun kredi veren bankalar sıralamasında birçok banka olduğu biliniyor. Bu bankalar çeşitli kampanyalar yaparak emeklilerin ilgisini çekiyor. DenizBank, 1000 lira yeter diyen emekliler için 1 yıl boyunca 2 faturayı otomatik ödeme talimatı vermeleri şartıyla faizsiz ve masrafsız kredi veriyor. ŞekerBank 2.400 gibi bir meblağ yeter diyorsanız 24 ay vadeli masrafsız kredi kampanyası sunuyor. Ayrıca Garanti Bankasıİş BankasıING BankVakıfbankTEB gibi bankalarda çeşitli avantaj ve imkanlarla emekliler için kredi seçeneği sunuyor. Saymış olduğumuz tüm bankalar sizlere en uygun kredi imkanlarını da sunacaktır. Özellikle belirtmeliyiz ki, emekli maaşınızı aldığınız bankadan kredi çekme olasılığınız çok daha yüksek olacaktır.

Kredi Başvurusu

Emekliler için sunulan kredi kampanyalardan yararlanmak için banka şubelerinde görev yapan bireysel müşteri temsilcileriyle görüşebilir, yada internet sitelerinden size uygun kredi seçeneklerine bakarak başvuru formu doldurabilirsiniz. 

 

Kaynak: https://www.finans20.com/emekliye-en-uygun-kredi-veren-bankalar/


Like it? Share with your friends!

0
admin

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir