Elden Taksitle Cep Telefonu Satan Mağazalar


0

 

Elden taksitle cep telefonu satan mağazalar, kredi kartsız elden taksitle telefon satan mağaza adresleri, elden taksitle telefon, senetle elden taksitle telefon satan mağazalar, senetle cep telefonu satan mağazalar hakkında bilgileri yazımızın devamında vereceğiz. Günümüzde cep telefonu kullanımı oldukça yaygınlaşmış durumda. Hatta cep telefonu kullanma yaşı da epey düşmüş durumda. Bankaların da cep telefonu alışverişlerinde getirmiş oldukları taksit kısıtlaması ile artık kredi kartı kullanıyor olsak bile taksitli satın alma imkanımız bulunmuyor. Kredi kartına bazı ürünlerde 9’a kadar taksit imkanı olsa da artık cep telefonlarında bu taksit durumu tamamen kaldırılmış durumda. Bazı firmalar çeşitli yöntemlerle bu işlemleri yapsa da doğru ve güvenilir bulmuyoruz. Bunun yerine kredi kartı olmadan senetle telefon satan mağazalar hakkında bilgi vereceğiz. Senet karşılığında elden taksitle cep telefonu satan mağazalar ve adreslerini yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Senetle Telefon Satan Mağazalar Güvenilir Midir?

Bu durum göreceli bir durumdur. Her mağaza için güvenilirdir demek de doğru değildir. Bu tarz alışverişler yaparken güvenilir olduğuna emin olduğunuz ve kesinlikle kurumsal olan firmalardan alışveriş yapmanızı tavsiye ediyoruz. Mahalle aralarında senet karşılığında satış yapan kişiler ile çalışırsanız başınızın ağrıyacağını da söylemek doğru olabilir. Daha önceden duyduğunuz ve kulağınızın aşina olduğu firmaları tercih etmek en doğru yöntem olacaktır.

 

Bu yazımızda vereceğimiz firmaların güvenilirliği konusunda kesin bir bilgi yer almamakla beraber kesinlikle tavsiye niteliği taşımamaktadır. Bahsedeceğimiz firmalar yalnızca bilgi vermek amaçlı olup sitemizin herhangi bir referans olma durumu mevcut değildir. Yapacağınız alışverişlerde yaşayacağınız sorunlardan ötürü sitemiz sorumlu tutulamaz. Peki elden taksitle cep telefonu satan mağazalar hangileridir? Elden taksitle telefon almak için ne yapmalıyım?

Elden Taksitle Cep Telefonu Satan Mağazalar

Şimdi gelelim elden taksitle yani senetle cep telefonu satan yerler nerede, adresleri ne ve nasıl alışveriş yapabilirim hakkında bilgilere. Senetle cep telefonu veren mağazaları sizler için aşağıda listeledik. Altta vermiş olduğumuz mağazaların geneli internet siteleri üzerinden senetle satış yaptığını ve ne kadar faiz aldıklarını da belirtmekteler. Altta verdiğimiz mağazaların internet sitelerine girerek almak istediğiniz telefonun tutarını öğrenebilir eğer sizin için uygun geliyorsa mağazayı birebir ziyaret ederek satın alma işlemini tamamlayabilir ve aynı gün içinde telefonunuzu alabilirsiniz. Bu mağazalar genellikle ikametgah bilgisi gibi ek belgelere başvurabiliyor. Sizin nerede oturduğunuza bakarak güvenilirliğinizi sorguluyor. Hatta bazı mağazalar e-devlet üzerinden maaş bordrosu gibi bilgiler de talep edebiliyor.

 

Senetle Elden Taksitle Telefon Satan Mağazalar

  • Arçelik,
  • Beko,
  • Vestel,
  • Ev-kur,
  • Gencerler,
  • Senet-Sepet,
  • MutluEvim,
  • EvConcept,

gibi firmalardan senetle elden taksitle cep telefonu satın alabilirsiniz. Yazımızın başında da belirttiğimiz gibi bu firmalara herhangi bir şekilde referans olmuyoruz. Yapacağınız alışverişler ve satın almaların tamamının sorumluluğu size aittir. Yine de aklınıza takılan bir durum varsa alt bölümden bizlere iletebilir ve yazımıza yorum yapabilirsiniz. Kredi kartsız elden taksitle cep telefonu satan mağazalar hakkında bilgiler yer alan yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Kaynak: https://www.finans20.com/elden-taksitle-cep-telefonu-satan-magazalar/


Like it? Share with your friends!

0
admin

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir