Dacia Finans Kredi Hesaplama Nasıl Yapılır?


0

Hemen hemen tüm araba markalarında olduğu gibi, Dacia marka arabalarda da firmanın kendi bünyesinden kredi kullanabilir ve taksitle araç sahibi olabilirsiniz. Banka siciliniz bozuksa ve bankalardan kredi alamıyorsanız otomobil firmalarının sunmuş olduğu kredi seçeneklerini değerlendirebilir ve bu alanda kredi kullanmaya çalışabilirsiniz. Peki Dacia Finans kredi hesaplama nedir? Dacia Finans Kredi Hesaplama nasıl yapılır?

Dacia Finans Kredi Hesaplama Nasıl Yapılır?

Dacia marka bir araç sahibi olmak istiyorsanız ve kredinizi de Dacia Plan üzerinden kullanmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Alacağınız aracın kredi koşullarını ve aylık ödeyeceğiniz taksit sayısını da öğrenmek isteyebilirsiniz. Dacia finans tarafından kullanacağınız kredilerde herhangi bir banka veya banka şubesine gitmenize gerek kalmaz. Satın alacağınız aracın bulunduğu bayiye giderek buradan tüm işlemleri yaptırabilirsiniz. Aynı zamanda kredinizi kullandırarak aracınızı aynı gün içinde teslim etme olanakları da bulunabiliyor. Peki Dacia’dan alacağım aracın kredisini nasıl hesaplarım? Dacia Taksit hesaplama ve Dacia Finans Kredi Hesaplama nasıl yapılır gibi soruların yanıtlarını arayalım.

 

Öncelikle Dacia’nın Renault marka otomobillerin yan ürünü olduğunu biliyorsunuzdur. Renault Plan’de olduğu gibi Dacia da aynı sistemi uyguluyor ve kendi bünyesinde kredi kullandırabiliyor. Ancak henüz internet siteleri üzerinden bu sistemi getirmedikleri için kredi hesaplama sistemini internet ortamına dökmemişler. Kısa yoldan kredi hesaplaması yapmak istiyorsanız da öncelikle alacağınız araca karar verip, bir Dacia bayisini ziyaret etmelisiniz. Bu ziyaret sırasında Dacia yetkilileri ödeyeceğiniz tutar ile beraber diğer tüm koşulları sizlere anlatacak ve bilgi sahibi olmanıza yardımcı olacaktır. Bu aşamada ödeyeceğini taksitleri ve dacia finans kredi hesaplamaişlemi için sizlere döküman olarak iletebilirler.

Dacia Finans İle Ne Kadar Kredi Kullanabilirim?

Devletin getirmiş olduğu sınırlama üzerinden dilediğiniz kadar kredi kullanabilirsiniz. Bu oran sizin için onaylanan kısıma göre değişebilir. Eğer siciliniz temizse ve borçlarınızda herhangi bir aksama olmamışsa peşinat oranı düşebilir. Bu oranlardan bahsetmek gerekirse de, fatura tutarının 100.000TL.’na kadar olan kısmı için %70, aşan kısmının %50’si kadar kredi kullanabilirsiniz. Bu oran ticari araçlar için de %80 olarak belirlenmiştir. Bu oranlar üzerinden dilediğiniz kadar kredi kullanabilirsiniz.

Kaynak: https://www.finans20.com/dacia-finans-kredi-hesaplama-nasil-yapilir/


Like it? Share with your friends!

0
admin

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir