Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar


0

Bankalara olan borçlarımız bazen sırtımıza aşırı yük olabiliyor. Farklı farklı bankalara olan borçlarımız, ay içinde birden çok ödeme ve aylık taksit yükü oluşturuyor. Günden güne borçlanmaya devam ettiğimiz bu günlerde bu borçlarımızı da kapatabilmemiz için bankalara başvurmak mümkün olabiliyor. Bankalar, elinizi hafifletmek için yine Borç Kapatma Kredisi verebiliyor. İhtiyaç KredisiTaşıt Kredisi ve Kredi Kartı Borçları tümüyle farklı bankalara transfer olabiliyor ve %1,17‘den başlayan faiz oranları ile tek çatı altına toplanarak bizlere yardımcı olabiliyor. Peki Borç Kapatma Kredisi veren bankalar neler? Güncel 2017 Kampanyaları.

Neden Borç Kapatma Kredisi Kullanmalıyım?

Borçlarınızı kapatabilmeniz için sizlere bu tarz bir yönlendirme yapmamız doğru olmaz. Ancak farklı farklı bir çok bankaya borcu olup, bunu tek bir çatıda toplamak isteyen bireyler bu krediyi tercih ederlerse ciddi anlamda faydasını göreceklerdir. Tüm borçları tek bir bankaya devretmek sizin aylık ödemelerinizde rahatlık sağlayacaktır. Ayrıca Borç Kapama Kredilerinin faiz oranları da düşük olabiliyor.

Hangi Belgeler Gerekiyor?

  • Kimlik Belgesi
  • İkametgâh Belgesi (Kayıtlar güncel ise, son 3 aya ait sabit fatura yeterli.),
  • Maaş Bordrosu (Ön onay verilmemesi durumunda gerekir)

Eğer gelir durumunuz iyiyse ve bankalarda olan ödemelerinizde bir sorun yoksa krediniz direk olarak ön onay alacak ve onaylanacaktır. Ancak ön onaya takılmanız durumunda gelirinizi belgeleyebilirseniz sizin açınızdan daha iyi olacaktır.

Borç Kapama Kredisi Veren Bankalar

  • Garanti Bankası
  • QNB Finansbank
  • Akbank
  • OdeaBank
  • Şekerbank

Şuan güncel olarak kampanyaları olan bankalar bu şekilde listeleniyor. Bu bankalar kanalı ile başvurularınızı yapabilirsiniz. Bankaların detaylı olarak kampanyalarını da aktaracağız.

Garanti Bankası

Garanti Bankası%1,25 faiz oranı ile Borç Transfer Kredisi adı altında müşterilerine 36 ay’a kadar vade imkanları ile borç kapatma kredisi veriyor. Ayrıca bu kampanyada ödemlerinize 3 ay sonra başlayabilirsiniz.

QNB Finansbank

Eğer ödemelerinizde bir sorun yoksa, Kredi ve Kredi Kartı borçlarınızı %1,23‘den başlayan faiz oranları ile QNB Finansbank çatısı altında birleştirebilirsiniz.

Vakıfbank

Yalnızca 18 ay vade ile ve 20.000 TL ile sınırlı (üst limit) borçlarınızın tamamını VakıfBank çatısı altında birleştirebilirsiniz. Diğer banka gibi VakıfBank da 3 ay sonra ödeme imkanı sunuyor.

Akbank

15.000 TL‘ye kadar tüm Borç Transfer Kredisi işlemlerinizi yapabilirsiniz. Ayrıca Akbank İnternet Şubesi üzerinden direk olarak başvurabilir ve paranızı hesaba aktarabilirsiniz.

OdeaBank

Yine aynı şekilde 36 aya kadar vade imkanları ile tüm borçlarınızı OdeaBank çatısı altında toplayabilirsiniz. Faiz oranları ise %1,48.

Şekerbank

Şekerbank, tüm banka borçlarınızı tek çatı altına toplamanıza imkan sağlıyor. 3-36 ay arasında vade seçenekleri ile, %1,48‘den başlayan faiz oranları ile 100.000 TL‘ye kadar kredi kullanabilirsiniz.

Borç Kapatma Kredisi ile alakalı tüm soru ve sorunlarınızı alt bölümdeki yorum bölümünden bizlere sorabilirsiniz.

Kaynak: https://www.finans20.com/borc-kapatma-kredisi-veren-bankalar/


Like it? Share with your friends!

0
admin

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir