Avukatlık İcralık Olanlara Kredi Veren Bankalar


0

Avukatlık olanlara kredi, avukatlık olana kredi veren bankalar, avukatlık icralık olanlara kredi veren bankalar, icralık olanlara kredi veren bankalar, yasal takipte olanlara ve icralık olanlara kredi veren bankalar, avukatlık ve icralık durumlarda kredi alınabilir mi hakkında bilgileri yazımızın devamında bulabilirsiniz. Bazı durumlarda bireyler banka borçlarını ödemekte zorluk çekebilir ve bu gibi durumlar karşısında olumsuz sonuçlar ile karşılaşabilirler. Bu tarz durumlardan sonra bankaların sizleri icraya yani avukata vereceği ise aşikar bir durumdur. Bazı sebeplerden dolayı kredi borcunuzu ödeyememiş olabilir ve bu borcun takibi için sizi avukatlar arıyor olabilir. Ancak böyle bir durumdayken bile kredi kullanma ihtiyacınız varsa avukatlık icralık olanlara kredi veren bankalar hakkındaki tüm bilgileri yazımızın devamında bulabilirsiniz. avukatlık İcralık olanlara kredi veren bankalar

Avukatlık İcralık Olanlar Bankalar İle Çalışabilir Mi?

Elbette avukatlık veya icralık olursanız bankalarla çalışmaya devam edebilirsiniz. Avukatlık olduğunuzda bankalar ile olan tüm ilişkiniz kesilecek gibi bir şey söz konusu değildir. Örneğin sizi avukata veren bankadaki borcunuzu kapatmak için bile farklı bankalar ile görüşebilir ve sicilinizin durumuna göre bu bankalardan Borç Kapatma kredisi kullanabilirsiniz. Ayrıca borç kapatma kredisi veren bankalar isimli yazımızı okuyarak da diğer bankalardaki borçlarınızı kapatabilmek için kredi desteğine başvurabilirsiniz.

 

Elbette bu borçlarınızın durumu kötü bir hal aldıysa ve uzun zamandır ödeme yapamadıysanızbankalardaki sicilinizi düzeltmek için de belirli işlemler yapmanız gerekiyor. Bu tarz borçlarınızı ödemeyi veya yapılandırmayı uzun bir süre ihmal ederseniz banka tarafından kara listeye alınabilir ve diğer bankalar tarafından da görülebilir bir hale gelebilir. Yani diğer bankalardan da kredi veya kredi kartı kullanma ihtimaliniz de sıfıra iner.

Avukatlık İcralık Olanlara Kredi Veren Bankalar 2018

Şimdi gelelim avukatlık olanlara kredi veren bankalar hakkında bilgi vermeye. Ancak, yazımızın ilk bölümlerinde de bahsettiğimiz gibi diğer bankalardan kredi kullanmak ve borçlarınızı düzene sokmak istiyorsanız öncelikle sicilinizin bir nebze de olsa iyi olması ve kara listeye düşmemiş olmanız gerekiyor. Eğer kara listede olduğunuzu düşünüyorsanız yazıyı okumayı bırakıp direkt olarak kara listede olanlara kredi veren bankalar isimli yazımıza geçiş yapabilir ve oradan devam edebilirsiniz.

Borçlarınızı yapılandırmak için sizlere kredi imkanı sunan bazı bankalar mevcuttur. Bu bankaları aşağıda sizler için listeledik. Altta yazdığımız bankaların şubelerini ziyaret ederek borçlarınızı düzene sokmak ve tek çatıda toplamak istediğinizi söyleyebilirsiniz. Bu kredilerin statüsü ayrıdır ve bu şekilde belirtmediğiniz takdirde ihtiyaç kredisi olarak anılacak ve onaylanma ihtimali de düşecektir.

Sicili bozuk olanlara kredi veren bankalar isimli yazımızı okuyarak da daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Sicilinizin bozuk olduğunu düşünüyorsanız bu yazımızı da muhakkak okumalısınız.

Avukatlık Olanlara Kredi Veren Bankalar

  • Akbank
  • İş Bankası
  • TEB
  • Garanti
  • YapıKredi
  • Vakıfbank
  • Ziraat Bankası
  • Aktif Bank (N Kolay Kredi)

Yukarıda listelemiş olduğumuz bankalar ile görüşme sağlayarak bahsettiğimiz yolları izleyerek kredi kullanmaya devam edebilirsiniz. Ancak yazımızın başından beri vurguladığımız gibi sicilinizin bozuk olduğunu düşünüyorsanız kredi kullanamayacağınızı unutmayın. Sicili bozuk olanlara kredi veren bankalar ve kara liste hakkında bilgi sahibi olabilmek için bankalar isimli kategorimizi ziyaret edebilirsiniz. Bankalardan kredi kullanamıyorsanız da senetle kredi isimli bölümden yardım alabilirsiniz. avukatlık İcralık olanlara kredi veren bankalar.

Kaynak: https://www.finans20.com/avukatlik-icralik-olanlara-kredi-veren-bankalar/


Like it? Share with your friends!

0
admin

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir