Anında Onaylı Kredi Veren Bankalar 2019


0

 

Anında onaylı kredi veren bankalar, Hemen onaylı kredi, krediye hemen onay veren bankalar hakkında bilgileri yazımızın devamında veriyor olacağız. Krediye anında onay veren bankalarherhangi bir belge talep edilmesine ihtiyaç duymaksızın iletişim merkezlerinden, web sitelerinden, mobil veya internet bankacılığı hizmetlerinden yapılan kredi başvurularına onay veren bankaları içermektedir. Bankaların dijital bankacılığı verdikleri önemle birlikte her geçen gün şubelerine olan ihtiyaç azalmaktadır. İhtiyaç kredisi başvuruları da pek çok banka tarafından dijital ortamlarda gerçekleştirilerek;

 • Gelir Belgesi,
 • Nüfus cüzdanı,
 • Kefil,
 • İkametgah veya fatura örneği

Gibi belgelerin kredi başvurusu sırasında ibraz edilme zorunluluğunu ortadan kaldırmaktadır. Elektronik ortama yüklenen sözleşmenin onaylanması ile tamamlanan süreçte kimi bankalar kredinin teslimatı için başvuru sahibini şubeye davet ederken, kimi bankalar başvuru sahibininhesabına kredi miktarını havale veya EFT çekerek işlemin hiçbir aşamasında şubeye gelinmesine gerek bırakmamaktadır. Özel bankaların öncülüğünde gerçekleştirilen anında onaylı kredihizmetiyle banka müşterisi olmasanız bile şubeye gitmeden kredi kullanma ayrıcalığını elde edebilirsiniz.

Anında Onaylı Kredi Nedir?

Anında onaylı kredi, bankaların yapmış olduğu kampanyalardan birisidir. Son zamanlarda elektronik ve şubesiz bankacılığın yayılmasıyla beraber anında onaylı krediler ve anında hesabınıza yatırılan krediler moda olmuştur. Örneğin Cepteteb ve Enpara şubesiz bankacılık hizmetlerini kullanarak internet üzerinden veya SMS yoluyla kısa bir başvuru yapabilir ve onay alırsanız paranızın hemen hesaba geçmesini de sağlayabilirsiniz. Bu krediler daha çok şubesiz bankacılıktarafından sağlansa da, diğer bankaların da teknolojiyi takip etmesiyle beraber yaygın hale gelmiş ve bankalar arası bir yarışa dönüşmüştür.

Akbank Anında Onaylı Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Akbank Direkt ile şubeye gitmeden anında kredi onayı alınabilmektedir. 50.000 TL’ye kadar doğan ihtiyaçlar için Akbank Direkt kredisine gerçekleştirilen başvurularda hayat sigortalı ve hayat sigortasız seçeneklerde 36 aya varan taksitlerle ihtiyaç kredisi kullanımı için Akbank şubelerine gitme zorunluluğu bulunmamaktadır. Akbank kesin onaylı kredi için hayat sigortası seçeneğinize göre iki adet faiz seçeneğiniz bulunmaktadır:

 • Hayat sigortanızı Akbank’tan yaptırırsanız aylık %2,65 oranında
 • Hayat sigortanızı yaptırmaz veya Akbank’tan yaptırmazsanız aylık %2,75 oranında

Faizle kredi kullanabilirsiniz. Başvurular için Akbank Direkt Mobil, Akbank Direk İnternet, Akbank Web Sitesi veya Akbank Telefon Şubesi başvurularınızı kabul etmektedir. Akbank Direkt Kredi ile 50.000 TL’ye kadar olan ihtiyaç kredisi başvurularınızı şubeye gitmeden gerçekleştirebilecek olup 50.000 TL üzerinde oluşan nakit ihtiyaçlarınız için kredi başvurularınızı Akbank şubelerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Yapı Kredi Anında Onaylı Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Müşterisi olsun veya olmasın şubeye gitmeden kredikullanmak isteyen vatandaşlarımız Yapı Kredi Bankası’ndan anında onaylı kredi kullanabilmektedir. Yapı Kredi Bankası dijital başvuru kanalları aracılığıyla bireysel ihtiyaç kredisi ve konut kredisi başvuruları gerçekleştirilerek onay alınmakta olup sadece onay alınan konut kredisi için Yapı Kredi şubelerine gidilmesi gerekmektedir. Yapı Krediye bireysel ihtiyaç kredisi başvurusu gerçekleştirecek olan vatandaşlarımız banka müşterisi olmaması halinde;

 • TC Kimlik Numarası,
 • Doğum Tarihi,
 • Cep Telefonu

Bilgileriyle Yapı Kredi web sitesi üzerinden kredi başvurularını gerçekleştirebilirler. Kredinin onaylanması sonrası Yapı Kredi müşteri temsilcisi başvuru sahibi ile iletişime geçerek başvuru sahibinin dilediği hesaba kredisini aktaracaktır. Yapı Kredi Bankası’nın web sitesi üzerinden banka müşterileri de anında kredi başvurusu gerçekleştirebilecekleri gibi Yapı Kredi Mobil, Yapı Kredi İnternet Şubesi ve Yapı Kredi Telefon Bankacılığı üzerinden anında kredi başvurusu gerçekleştirebilirler. Kredi başvurusu için üst tutar 25.000 TL olarak belirlenmiş olup limitler dahilinde başvurulan anında kredi için 36 ay vade seçeneğiyle %2,50’den başlayan faiz oranları uygulanmaktadır.

TEB Anında Onaylı Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

TEB, banka müşterisi olsun ya da olmasın 12.500 TL’ye kadar olan kredi başvuruları için şubeye gelme zorunluluğunu ortadan kaldırmaktadır. Pratik Kredi ismiyle yürüttüğü kampanyada TEB gelir belgesiz kredi fırsatından yararlanarak şubeye gitmeden anında kredi kullanmak isteyen vatandaşlarımız 4466’ya TC Kimlik Numaralarını kısa mesaj ile göndermeleri yeterlidir. 36 aya kadar müşteriye özel faiz oranları eşliğinde sunulan Pratik Kredi için sadece hayat sigortası masrafı bulunmaktadır. Başvuru sonucu başvuru sahibinin kısa mesaj attığı cep telefonu numarasından bilgilendirildiği gibi TEB web sitesinde;

 • TC Kimlik Numarası,
 • Cep telefonu numarası,
 • Güvenlik kodu

Bilgileri girilmek suretiyle Başvurum Nerede sayfasından başvuru sorgulanabilir.

Dipnot: Eğer TEB bankasına ait olan şubesiz bankacılık hizmeti veren Ceptetebuzantısını da kullanıyorsanız direkt olarak uygulama üzerinden hızlıca kredi başvurusu yapabilir ve hiçbir belge gerekmeden kredinizin hesaba geçmesini sağlayabilirsiniz!

Enpara.com Anında Onaylı Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

 

Şubesiz bankacılık prensibinde hizmet veren Enpara, avantajlı kredi kartıyla birlikte anında kredi fırsatıyla başvuru sahiplerine hizmet vermektedir. 30.000 TL’ye kadar olan nakit ihtiyaçlarında Enpara gelir belgesiz kredi kullanarak herhangi bir banka şubesine gidilmesi gerekmemektedir.

 

 • 36 ay vadeli,
 • Aylık %2,35 faiz oranlı,
 • Dosya masrafı olmayan,
 • Hayat sigortası zorunlu

Kredi başvurusu için Enpara.com web sitesi üzerinden TC Kimlik Numarası, doğum tarihi ve cep telefonu numarası bilgileriyle başvuru gerçekleştirilmektedir. Başvurunuz onaylanması ardından Enpara.com tarafından başvuruda kullandığınız cep telefonu numarasına bilgilendirme kısa mesajı gönderilecek olup kredinizi istediğiniz hesaba ücretsiz olarak aktarabilirsiniz.

Kaynak: https://www.finans20.com/aninda-onayli-kredi-veren-bankalar-2019/


Like it? Share with your friends!

0
admin

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir