Anında Kredi Veren Bankalar


0

 

Bazı durumlarda, çok acil olarak nakit ihtiyacımız olabiliyor ve böyle zamanlarda bankalara başvurmak durumunda kalabiliyoruz. Ancak kredi çekmek gelir durumu ve kredi notu üzerinden değerlendirildiği için genelde ekonomik sıkıntıda olduğumuz durumlarda kredi alabilmek zor bir hal alabiliyor. Bu yazımızda çok kolay, anında kredi veren bankalardan iki tanesini inceleyeceğiz. Anında Kredi Veren Bankalar hangileridir? Anında Kredi Nasıl Alınır?

Anında Kredi Veren Bankalar

Öncelikle belirtmeliyiz ki, sadece internet üzerinden işlem yapan bankalar diğer bankalara göre daha hızlı kredi veriyor. Yani banka şubesine gidip çeşitli işlemler ile uğraşmadan internetten yapacağınız başvuru ile krediniz anında onaylanabiliyor. Elbette bu durum herkesin kredisi onaylanacak anlamına da gelmiyor.

QNB Finansbank Enpara Anında İhtiyaç Kredisi

 

QNB Finansbank‘ın en çok tercih edilen ürünlerinden olan Enpara ile ihtiyaç kredisi kullanmak çok kolay. Bildiğiniz üzere Enpara’nın hali hazırda bir şubesi bulunmuyor ve tamamen şubesiz bankacılık hizmeti veriyor. Bu sayede de kredinizi masrafsız olarak kullanabiliyorsunuz. Örneğin 20.000 TL kredi çektiğinizde masrafsız olarak elinize 20.000 TLnet olarak geçebiliyor. Onaylanması durumunda da paranız anında hesabınıza geçiliyor.

Kredi Kampanyaları ve Detaylı Bilgiler:

https://www.finansbank.enpara.com/kredi/ihtiyac-kredisi-hesaplama.aspx

TEB Bankası CEPTETEB İhtiyaç Kredisi

CEPTETEB de, aynı şekilde Enpara gibi hizmet veren TEB Bankası‘nın yan kuruluşu olan bir şubesiz bankacılık sisteminden bir diğeri. Yine aynı şekilde hiçbir masraf ödemeden anında kredi kullanabilir ve paranızı anında hesabınıza aktarabilirsiniz. CEPTETEB ile masraf ödemezsiniz ve herhangi bir belge onayı istemez. Diğer bankada olduğu gibi burada da masraf ödemeyeceğiniz için elinize geçecek tutar net tutardır herhangi bir kesinti olmaz.

Diğer Bankalar

Yukarıda söylediğimiz 2 bankanın dışında anında kredi veren bankalar olarak sıralayabileceğimiz farklı bankalar da var. Ancak yazımızın başında belirttiğimiz gibi şubesiz bankacılık hizmeti veren bankalarda kredinizin onaylanma ihtimali daha yüksek. Aynı zamanda bu bankalardan kullanacağınız kredilere herhangi bir masraf da ödemezsiniz.

Kullandığınız diğer bankaların internet bankacılığı şubesinden sizin adınıza tanımlanmış hızlı ve anında kredi kampanyalarını görebilir, kredilerim bölümünde de ön onay almış kredilerinizi inceleyebilirsiniz. Ön onay almış bir krediniz görünüyorsa bu kredinin kullandırım işlemlerini hemen başlatabilirsiniz.

Kaynak: https://www.finans20.com/aninda-kredi-veren-bankalar/


Like it? Share with your friends!

0
admin

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir