Türkiye'nin Ekonomi Rehberi

Halkbank Maaş Müşterilerine Hızlı ve Kolay Kredi 2017

Halkbank Maaş Müşterilerine Hızlı ve Kolay Kredi 2017
Bu haber 19 Kasım 2017 - 19:32 'de eklendi ve 16 views kez görüntülendi.

Birçok çalışan için değişik kredi kampanyaları düzenleyen Halbank uygun faiz oranı ve avantajlı ödeme koşulları ile bu imkanı sağlamaktadır. Kredi kampanyalarını maaş müşterilerine kamu & özel sektör çalışanlarına ve emeklilere olmak üzere tüm çalışan tüketicilere sunmaktadır. Eğer, ihtiyaç kredisi kullanarak Halkbank müşterisi olmak niyetinde iseniz maaş müşterisi olmayan kişilere göre daha avantajlı konumdasınız demektir. Başvurularınız anında değerlendirilmekte olup, sicili temiz olan kişilere anında kredi kullanımı sağlanır.

Halkbank maaş müşterisi kredisi faiz oranları ve hesaplama detayı aşağıdaki gibidir;

Halkbank ihtiyaç kredisi ürünlerinde de diğer tüm kredilerde olduğu gibi hayat sigortası zorunlu yapılmaktadır. Hayat sigortası tutarı, tüketicinin yaşı ve bankada siciline göre değişkenlik gösterir. Kredilerin azami kullandıracakları bir limit bulunur. Vade olarak ise azami 48 ay şeklinde ödeme seçeneği sağlanır.

Halkbank maaş müşterisi kredisi kullanım kriterleri de bahsi geçen durumlara istinaden hesaplanarak belirlenmektedir. Halbank şuanda piyasada ki en cazip faiz oranlarıyla bu hizmeti sağlamaktadır. Ama yine de diğer bankalar ile kıyaslamak yapıp bu durumu teyit etmeniz en mantıklısı olacaktır.

Halk Banka maaş müşterisi kredisine başvuru yapmak için internet bankacılığı hizmetini tercih edebilirsiniz. Ayrıca SMS kanalı da bir diğer alternatif olarak aklınızda bulunsun tabii. Ve ya benim için en güvenlisi çağrı merkezi kanalı diyorsanız da o zaman müşteri hizmetlerini arayarak kredi başvurunuzu bu şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Halkbank şubelerinden size en yakın olanı ziyaret ederek kredi başvurusunda bulunmanız mümkündür.

İhtiyaçlarınız doğrultusunda bir ihtiyaç kredisi kullanmak sizce artık kaçınılmaz bir hal aldıysa, o zaman öncelikli olarak maaş müşterisi olduğunuz veya çalışmalarınızın olduğu bankalardan faiz oranları hakkında bir ön bilgilendirme çalışması yapmanız ve bu kurumların size özel alternatiflerinin neler olabileceğini sorgulamanız en mühim olanıdır. Şahsi tavsiyem, devamlı çalıştığınız bankalarda her zaman banka kredi siciliniz daha iyi gözükecek ve size özel düşük faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisi kullanabileceksinizdir.

Bir önceki yazımız olan Kredi Notunu Hangi Ödemeler Etkiler? başlıklı makalemizde hangi ödemeler kredi notunu etkiler, kredi notunu etkileyen faktörler ve kredi notunu etkileyen ödemeler hakkında bilgiler verilmektedir.GÜNCEL HABERLER
İLGİLİ HABERLER