Türkiye'nin Ekonomi Rehberi

Garanti Bankası İhtiyaç Kredi Başvurusu

Garanti Bankası İhtiyaç Kredi Başvurusu
Bu haber 14 Kasım 2017 - 15:38 'de eklendi ve 105 views kez görüntülendi.

Garanti Bankası, ihtiyaç sahiplerine düşük faiz ve uygun ödeme koşulları ile kredi kampanyaları sunmaktadır.

Banka müşterisi olsun ya da olmasın ihtiyaç sahipleri, Garanti Bankası tarafınca düzenlenen kredi kampanyalarından faydalanabilmektedir. Bunun için yalnızca kredi başvurusunu gerçekleştirmeniz yeterli olacaktır. Garanti Bankası İhtiyaç kredi başvuru işlemleri;

Garanti Bankasının tüm şubelerinde başvuru gerçekleştirilmektedir. Nüfus cüzdanınız, aylık gelir belgeniz ve ikametgâh adresini gösteren belge veya adınıza düzenlenmiş bir fatura ile en yakın Garanti bankası şubesini ziyaret ederek talebinize istinaden uygun faiz oranı ve alternatif kullanım seçenekleriyle kredi başvurunuzu yapabilirsiniz.

Sunulan kredi ürünlerine SMS başvuru kanalıyla da başvuru talebi oluşturabilirsiniz. Cep telefonunuzun mesaj bölümünden T.C. kimlik numarası, kredi miktarı, ödeme vadesi ve aylık gelirinizi aralarında birer boşluk bırakarak 3390’a mesaj gönderebilirsiniz.

Bir diğer başvuru yöntemi ise Garanti Bankası resmi web sitesi üzerinden kredi başvuru formu doldurmanızdır. Garanti Bankası bireysel krediler sayfasında yer alan formu 4 kademeli şekilde doldurmanız gerekmektedir. Kişisel bilgiler, kimlik ve iletişim bilgileri, çalışma ve gelir bilgileri ile son olarak kredi bilgilerinizi eksiksiz doldurarak başvuru işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kredi Notum Nasıl Yükselir? 2017 başlıklı makalemizde en hızlı kredi notu yükseltme, en kolay kredi notu yükseltme ve findeks kredi notu yükselt hakkında bilgiler verilmektedir.GÜNCEL HABERLER
İLGİLİ HABERLER