Türkiye'nin Ekonomi Rehberi

Finansbank Kredi Kartı Şifresi Nasıl Alınır?

Finansbank Kredi Kartı Şifresi Nasıl Alınır?
Bu haber 06 Kasım 2017 - 12:12 'de eklendi ve 55 views kez görüntülendi.

Kredi kartını aktif kullanacak kişilerin kendi kişisel güvenliklerini sağlayabilmek için kredi kartı şifresi belirlemesi gerekmektedir. Şifre 4 haneli olarak belirlenmekte olup kişisel verilerin korunabilmesi için bu rakamın doğum yılı şeklinde belirlenmesine müsaade edilmemektedir. Finansbank kredi kartı kullanan kişilerinde bu şifreyi oluşturmaları gerekmektedir. Bu yazımızda sizlere, Finansbank kredi kartı şifresi nasıl alınır? Onu açıklamaya çalışacağım.

Finansbank Kredi Kartı Şifresi Nasıl Alınır?

Finansbank kredi kartı şifresi alma talebi olan kişilerin Finansbank müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden hizmet alması mümkündür. Ayrıca cep telefonunuzun kısa mesaj kısmından SIFRE (noktalama işaretleri kullanılmamalıdır) yazıp bir boşluk bıraktıktan kredi kartınızın son 4 hanesini yazıp yine bir boşluk bırakarak annenizin kızlık soyadının ilk harfini yazmanız gerekmektedir. Bu şekilde oluşturmuş olduğunuz mesajı 2273 numarasına göndermeniz yeterli olacaktır. Bu mesajın akabinde banka yeni Finansbank kredi kartı şifresi bilginiz Finansbank veri tabanına kayıtlı olan cep telefonunuza yine kısa mesaj şeklinde tarafınıza gönderilecektir.

Yeni bir kredi kartı almak isteyen kişilerin Card Finans kredi kartı ürününü tercih etmeleri halinde Finansbank internet şubesi, Finansbank internet sitesi ve Finansbank şubeleri üzerinden kredi kartı başvurusunda bulunmaları mümkündür. Buna ek olarak büyük alışveriş merkezleri gibi kalabalık yerlerde kurulan küçük stantlar aracılığıyla da kredi kartı talep formu doldurulmasına müsaade edilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Akbank SMS Para, SMS Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizde akbank sms ile kredi, akbank sms ile para ve akbank sms kredi hakkında bilgiler verilmektedir.GÜNCEL HABERLER
İLGİLİ HABERLER