Türkiye'nin Ekonomi Rehberi

Faizsiz Taşıt Kredisi 2017 Yılı Kampanyaları

Faizsiz Taşıt Kredisi 2017 Yılı Kampanyaları
Bu haber 21 Kasım 2017 - 17:14 'de eklendi ve 19 views kez görüntülendi.

Araç sahibi olmak isteyenler için hazırlamış olduğumuz Faizsiz Taşıt Kredisi 2017 Yılı Kampanyaları başlıklı makalemiz sayesinde detaylı bilgi edinmiş olacaksınız.

Taşıt almayı düşünenler için birçok otomobil şirketi, 2017 yılı içerisinde faizsiz taşıt kredisi kampanyaları düzenlemektedir.

Ancak kredi notu yüksek olan kişiler faizsiz taşıt kredisi kullanabilmekte olup, düzenli ve yüksek gelir sahibi olmak gerekmektedir.

Faizsiz taşıt kredisi 2017 yılı kampanyaları düzenleyen pek çok otomobil firmasının bilgilerini paylaşmış olacağız. Fiat, Peugeot, Renault, Citröen ve Honda bahsi geçen firmalar arasında bulunmaktadır. Düzenlenen kampanyaların detaylarını, sunulan kredi tutarlarını ve vade alternatiflerini, faizsiz taşıt kredi kullanarak satın alabileceğiniz araç modelleri gibi bilgilere yer vermiş olacağız.

2017 yılı içerisinde Fiat, faizsiz kredi veren firmalar içerisindedir. Kampanya dahilinde doblo ve egea marka araçlar için faizsiz kredi avantajından faydalanabilirsiniz. Fiat otomobil firması 20 bin TL ile 30 bin TL aralığında faizsiz kredi imkanı sağlamaktadır. Kalan tutar için kredi alamamaktasınız.

Belirli marka otomobiller için Peugeot şirketi de 2017 yılında müşterilerine faizsiz taşıt kredisi kampanyaları düzenlemektedir. Bu kampanya dahilinde Peugeot şirketinden, Peugeot 2008 SUV, Peugeot 308, Peugeot HDİ ve Peugeot Allure, Peugeot 508 gibi otomobil markaları için faizsiz araç kredisinden yararlanabilirsiniz. Peugeot firmasının bahsi geçen her bir araç için sunduğu kredi tutarları ve vade seçenekleri oldukça farklıdır. Peugeot 508 için 20 ay vadeli faizsiz 40 bin TL kredi, Peugeot 308 için 30 ay vadeli ve faizsiz 30 bin TL, Peugeot 2008 SUV için 24 ay vadeli ve faizsiz 24 bin TL, Peugeot 301 için 15 ay vadeli ve faizsiz 15 bin TL, olarak kredi kullanımı sağlayabilirsiniz. Fiat şirketi ise, Peugeot Partner için 20 bin TL, Peugeot Bipper için 18 bin TL ve Peugeot Boxer Van için20 ay vadeli faizsiz 30 bin TL kredi 50 bin TL faizsiz kredi imkanı sağlamaktadır.

Renault şirketi ise Renault Megane ve Renault Clio marka taşıtlar için 2017 yılı içerisinde faizsiz kredi avantajını sağlamaktadır. İkinci el aracınız için ya da sıfır kilometre bir taşıt alarak da Renault firmasından 24 ay vadeli ve faizsiz 24 bin TL kredi avantajından faydalanabilirsiniz. Firmaya ikinci el aracınızı vermeniz durumunda da 3 bin TL takas indirimi yapılmaktadır.

Faizsiz Taşıt Kredisi 2017 Yılı Kampanyaları kapsamında Citröen şirketi de  faizsiz taşıt kredisi sağlamaktadır. Citröen fiması dahilinde, Citröen C3, Citröen C4, Citröen C5 taşıtları ve ticarî taşıtlar için faizsiz kredi kullanabilirsiniz. 20 ay vadeli faizsiz 30 bin TL kredi imkanıyla Citröen C4 aracını almanız mümkündür. Citröen Berlingo marka bir taşıt için ise 20 ay vadeli ve faizsiz 25 bin TL kredi kullanımı gerçekleştirebilirsiniz.

Otomobil firmaları içinde HONDA şirketi, Honda CRV model taşıt için bir yıl ertelemeli ve 36 ay vadeli 60 bin TL olarak en yüksek kredi imkanını sunmaktadır. Ancak şirket kredi tutarına yüzde 1,32 oranında faiz uygulamaktadır. Ayrıca bir diğer dezavantajı ise aracın tutarının en fazla yüzde ellisine kadar kredi çekilebilmesidir.

Bir önceki yazımız olan Halkbank Maaş Müşterilerine Hızlı ve Kolay Kredi 2017 başlıklı makalemizde halkbank maaş kredisi, halkbank maaş müşterisi ve halkbank maaş müşterisi ihtiyaç kredisi hakkında bilgiler verilmektedir.GÜNCEL HABERLER
İLGİLİ HABERLER