Türkiye'nin Ekonomi Rehberi

Akbank SMS Para, SMS Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Akbank SMS Para, SMS Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?
Bu haber 05 Kasım 2017 - 17:27 'de eklendi ve 57 views kez görüntülendi.

Akbank 4425’a gönderilen SMS Kredi ile müşterilerine kredi ürünleri daha hızlı ve kolay başvurabilmeleri için sağladığı olanaklardan biridir.  Akbank’ın sağladığı bu kolaylık ile ; sağlık, tatil, eğitim gibi bütün ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz bireysel ihtiyaç kredisidir. Ayrıca Akbank SMS Kredi ürününü müşterilerine ücretsiz olarak sunmaktadır.

Akbank SMS Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Telefonunuz’dan büyük harflerle KREDİ yazıp 4425’e mesaj atmanız yeterli olacaktır.

Kredinin hızlı onaylanması için ise, kredi notunuzun yüksek olması ve diğer bankalarla geçmiş döneme ait sorun yaşamamanız onay sürecini hızlandıracaktır.

Bankaların kendi aralarında yarattığı rekabet ile kredi çekmek isteyen müşterilerine ciddi anlamda kolaylık sağlamaktadır. Akbank’a kredi başvurunuz onaylanmasının ardından eğer ki bankanızda evraklarınız eksiksiz olarak tam ise krediniz hesaba geçecektir.

Akbank’ın bir diğer müşterine sunduğu avantajlı, kampanyalı ürünlerinden biri ise; Axess Kredi Kartı SMS Para’dır. Banka Axess Kredi Kartı ürünü müşterilerine ücretsiz olarak sunmaktadır.

Axess Kredi Kartı SMS Para’dan Nasıl Yararlanılır ?

Axess Kredi Kartınız ile ücretsiz olarak SMS attığınızda 500TL SMS Para sahibi olabilir, aynı gün hesabınıza yatmaktadır. Kredi Kartı SMS Para kampanyasından yararlanarak, uygun faiz oranları ile geri ödemenizi 3 taksite böldürerek rahatça ödeyebilirsiniz.

Bu kampanyadan yararlanabilmek için; 

Telefonunuz’dan PARA yazıp boşluk bırakıp kredi kartınızın son 6 hanesini yazarak göndermeniz SMS Para kampanyasından yararlanmanız için yeterli olacaktır.

Banka müşterilerine ayrıcalıklı olarak 9 taksit seçenek olanağı da sunmaktadır. 9 Taksit kampanyasından yararlanabilmek için; PARA9 yazıp boşluk bırakarak kartınızın son 6 hanesini yazıp boşluk bırakıp istediğiniz tutarı yazarak 5990’a göndererek yararlanabilirsiniz.

 

 

Bir önceki yazımız olan Yapılandırması Olan Kredi Kartı İle Harcama Yapılır Mı? başlıklı makalemizde kredi kartı yapılandırma, kredi kartı yapılandırma hakkında bilgiler ve kredi kartı yapılandırma nedir hakkında bilgiler verilmektedir.GÜNCEL HABERLER
İLGİLİ HABERLER