Türkiye'nin Ekonomi Rehberi

Akbank Axess Kredi Kartı İptali Nasıl Yapılır?

Akbank Axess Kredi Kartı İptali Nasıl Yapılır?
Bu haber 13 Kasım 2017 - 13:33 'de eklendi ve 42 views kez görüntülendi.

Müşteriler genellikle Akbank Axess kredi kartını tercih etmektedir. Nedeni ise, günlük yapılan alışverişlerin taksitlendirilmesi, anlık nakit avans çekebilmek ve otomatik fatura ödeme talimatı gibi birçok avantaj sağlıyor olmasıdır.

Ancak bunun yanı sıra Akbank Axess kredi kartından memnun olmayan müşteriler de mevcuttur. Akbank Axess kredi kartı iptali nasıl yapılır? diye  soran müşterilere özel hazırladığımız bu yazımızda gerekli olan tüm bilgilere ulaşacaksınız.

Öncelikle müşteriler, Akbank Axess kredi kartı iptali için mevcut kartlarının şayet varsa toplam borçlarını ödemelidirler. Akbank axess kredi kartı iptali için banka şubeleri veya telefon bankacılığı aracılığıyla işlem yapabilirsiniz. Telefon bankacılığını kullanmak isterseniz 444 25 25 veya 0850 222 25 25 numaralarını arayabilir ve sesli yanıt sisteminin yönlendirmesi sayesinde müşteri temsilcisiyle görüşebilir Akbank Axess Kredi Kartı İptali  işlemini gerçekleştirebilirsiniz

Akbank Axess kredi kartı iptali için aynı zamanda Akbank şubeleri vasıtasıyla Genel Müdürlük adına bir adet dilekçe yazabilirsiniz. Banka müşterileri dilekçenin ilgili kişilere ulaşmasından kısa bir süre sonra genel müdürlük tarafından aranılır ve iptal için onay alınarak işlem sonlandırılır.

 

Bir önceki yazımız olan Şubeye Gitmeden Anında Hızlı, Kolay Kredi Veren Bankalar başlıklı makalemizde bankaya gitmeden kredi veren bankalar, internetten kredi veren bankalar ve şubeye gitmeden anında kredi veren bankalar hakkında bilgiler verilmektedir.GÜNCEL HABERLER
İLGİLİ HABERLER